Pierwszy outlet New Balance na Dolnym Śląsku

New Balance, amerykańska marka sportowa otwiera swój sklep w Factory Wrocław, który będzie pierwszym punktem outletowy marki na Dolnym Śląsku.

Salon New Balance w centrum outlet Factory Wrocław zostanie otwarty już 6 lutego br. 6 lutego.

Sportowy najemca

New Balance to najstarsza marka sportowa na świecie, specjalizująca się w obuwiu do biegania. W swojej ofercie posiada także bardzo dobrej jakości ubrania, dopasowane do wielu dyscyplin sportu, takie jak koszulki, bluzy, spodenki czy kurtki, przygotowane zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. W salonie New Balance znajdziemy też liczne akcesoria, torby i plecaki, specjalistyczne pasy z bidonami czy piłki nożne.

New Balance to marka bardzo lubiana przez uznanych sportowców i celebrytów na całym świecie, rozpoznawalna poprzez charakterystyczną literę „N”.

Ponad 90 marek w outletowych cenach

Factory Wrocław jest największym centrum outlet w województwie dolnośląskim. Klienci znajdą tu końcówki serii znanych światowych i polskich marek odzieżowych, w cenach niższych od 30% do 70% w porównaniu do tradycyjnych galerii handlowych. Na ponad 13 tys. mkw. powierzchni, Factory Wrocław gromadzi ponad 100 sklepów m.in. Adidas, Nike, Hi-Tec, Ochnik, Guess, Wrangler, Levis, Bytom, Simple, Mango, Tommy Hilfiger, Gino Rossi, Kazar, Salamander, Venezia, Home&Cook, Coccodrillo czy Inglot.
Do outletu Factory najłatwiej dojechać z centrum miasta komunikacją miejską. Dojazd zajmuje 15 minut. W obiekcie działa także parking na 1,2 tys. aut z miejscami dla osób niepełnosprawnych i rodzinami z dziećmi.

Marka Factory

Factory Outlet to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce, odwiedzana co roku przez kilkanaście milionów klientów, w największych miastach: Warszawa (Ursus, Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków. Na 91,5 tys. mkw. powierzchni, centra Factory gromadzą ponad 250 znanych marek polskich i światowych. Na polskim rynku centra Factory obecne są od 2002 roku, kiedy Neinver otworzył pierwsze centrum wyprzedażowe w Polsce – Factory Warszawa Ursus.

Pod marką Factory, Neinver wprowadził koncepcję centrów outlet do Hiszpanii i Polski, od lat pozostając liderem na tych rynkach. Firma jest także drugim co do wielkości operatorem centrów outlet w Europie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.