Nowe lokale gastronomiczne w Centrum Serenada

W krakowskiej Serenadzie zostaną otwarte nowe punkty i lokale gastronomiczne. Punkt Fresh na Zdrowie zajmie 26 mkw. powierzchni, lokalna kawiarnia Pancakes Cafe’ 51 mkw. i Cafe Alice 108 mkw.

Nowi najemcy dołączą do atrakcyjnie usytuowanej części restauracyjnej, gdzie powierzchnię wynajęły już m.in. restauracje: Companeros, Grand Kebab, Staropolskie Jadło, Olimp.

Oferta krakowskiej Serenady stale się poszerza. W Centrum znajdzie się ponad 150 sklepów i butików, salonów usługowych, restauracji, kawiarni i barów. Oferta modowa Serenady to przede wszystkim sklepy Grupy LPP, Grupy Inditex, H&M oraz Van Graaf.

– Serenada jest aktualnie wynajęta w ponad 75 proc. Zakładamy, że do końca tego roku będziemy mieć przekroczone 90 proc. – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Grzegorz Latała, Leasing Dyrektor firmy Mayland RE.

Przypomnijmy, budowa Serenady rozpoczęła się w ubiegłym roku, a jej zakończenie planowane jest na 2017. Wykonawcą stanu surowego jest RD Bud. Deweloper wykona ponadto nowy bezkolizyjny węzeł drogowy z ulicą Bora-Komorowskiego. Wiadukt usprawni dojazd z centrum miasta i wyjazd w kierunku Nowej Huty, a także udrożni ruch na całym obszarze Olszy.

Właścicielem projektu jest Mayland Real Estate – deweloper i zarządca dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni. Spółka zarządza obiektami handlowymi i posiada znaczący portfel projektów w całym kraju. Obecnie Mayland realizuje budowę Centrum Serenada w Krakowie, przygotowuje przebudowę Fortu Wola w Warszawie oraz prowadzi prace nad projektami w Rzeszowie, Zabrzu i Wrocławiu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.