Tallinder debiutuje w Lublinie

2 marca 2016 roku w Tarasach Zamkowych otwarty zostanie Tallinder. To pierwszy na Lubelszczyźnie salon tej odzieżowej marki premium z portfolio Grupy LPP.

Nowy salon marki o powierzchni 409 mkw. został ulokowany na parterze lubelskiego centrum handlowego.

– Cieszymy się, że marki premium, takie jak Tallinder, na swoją lokalizację wybierają właśnie Tarasy Zamkowe. Otwarcie pierwszego w Lublinie salonu Tallindera wzmacnia i wzbogaca modową mapę naszego centrum handlowego. Oferta, kierowana do osób chcących być na bieżąco z najnowszymi trendami mody i sztuki, oparta o niepowtarzalny design oraz solidne wykonanie, z pewnością szybko znajdzie wielu odbiorców – mówi Marta Drzewiecka, Center Manager Tarasów Zamkowych.

Tallinder jest marką odzieżową dedykowaną osobom powyżej 35 roku życia. W ofercie znajduje się linia damska i męska – każda składa się z ubrań, akcesoriów oraz butów. Modele nowej marki projektowane są w gdańskiej centrali LPP, a większość kolekcji (ok. 70 proc.) wykonywana jest w  Europie –  w Polsce, we Włoszech, Portugalii, a także w Turcji.

Tallinder w Tarasach Zamkowych w Lublinie, zgodnie z filozofią marki, ma być czymś więcej niż miejscem zakupów – wizyta w sklepie stanie się nie tylko okazja do kupienia ubrań i dodatków, ale również czasem na relaks. Sprzyjać mu ma zarówno sam wystrój miejsca, w którym przeważają  naturalne materiały – kamień i barwione atramentem drewno, jak i specjalnie przygotowana strefa lounge, gdzie można przejrzeć magazyny i albumy o sztuce, designie, modzie oraz architekturze.

Tarasy Zamkowe to centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 tys. mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1,4 tys. miejsc postojowych. Otwarcie obiektu miało miejsce 4 marca 2015 roku. Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Inwestorem i deweloperem Tarasów Zamkowych jest firma Immofinanz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.