PARTNERZY PORTALU

Retail Concept przygotowuje dwa kolejne projekty Karuzela

Kołobrzeg i Zielona Góra to kolejne miasta w których pojawią się Karuzele.

Rozpoczął się proces komercjalizacji kolejnych projektów pod nazwą Karuzela. Pierwszy z nich to galeria handlowa ze sklepem „zrób to sam” w Kołobrzegu o powierzchni GLA około 30 tys. mkw.

Drugi z projektów to realizacja dużego parku handlowego obok istniejących sklepów Auchan i Leroy Merlin w Zielonej Górze o powierzchni GLA około 26 tys. mkw.

– Kołobrzeg to chyba ostatnie miasto 50-cio tysięczne bez nowoczesnego centrum handlowego gdy tymczasem siła nabywcza mieszkańców, niskie bezrobocie i dodatnia migracja ludności pozycjonują to miasto znacznie wyżej niż wynika to tylko z jego wielkości. Zielona Góra natomiast to prawdziwa perełka wśród miast z przedziału 100-200 tys. mieszkańców. Rozwój branży nowoczesnych technologii i sprzedaży internetowej nominuje to miasto do nazwy polskiej „Krzemowej Doliny” z wysokopłatnymi miejscami pracy w branży informatycznej – mówi Grzegorz Pękalski z Retail Concept, firmy, która odpowiedzialna jest za komercjalizację projektów.

Obecnie działa już 6 obiektów w Polce pod nazwą Karuzela – w Biskupcu, Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Gołdapi i Mrągowie. Otwarcie siódmej Karuzeli nastąpi 17 maja tego roku we Wrześni, a projekty w Wodzisławiu i Turku będą rozbudowane. W zależności od lokalnych potrzeb Karuzele są realizowane w postaci parków handlowych lub galerii.

Karuzela Zielona Góra
Karuzela Zielona Góra
Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy