Deichmann otworzy salon w Galerii Tomaszów

Poziom komercjalizacji pierwszej nowoczesnej galerii handlowej w Tomaszowie Mazowieckim sięgnął już 80%. Do grona najemców Galerii Tomaszów dołączyła międzynarodowa sieć salonów obuwniczych Deichmann. Klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty galerii już na jesieni br.

Deichmann, jedna z najbardziej znanych międzynarodowych sieci obuwniczych otworzy w Galerii Tomaszów salon o powierzchni 450 mkw. To już kolejna wiodąca marka sieciowa, która podpisała umowę najmu lokalu w Galerii Tomaszów. Deichmann dołączył do grona takich najemców Galerii Tomaszów, jak m.in. H&M, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, Smyk, 4F, RTV Euro AGD, CCC, Rossmann, czy Apteka Benefactor. Operatorem spożywczym Galerii Tomaszów jest Intermarche.

W ostatnim czasie staraniem inwestora sfinalizowana została także umowa z operatorem kinowym – siecią Helios uzupełniając tym samym doskonale ofertę handlowo-usługową galerii o funkcje rozrywkowe.

– Galeria Tomaszów, jako pierwsze nowoczesne centrum handlowe w mieście i regionie zapewni swoim klientom kompleksową ofertę handlowo-usługową, jak również dzięki bogatej ofercie gastronomicznej oraz rozrywkowej stworzy doskonałą przestrzeń spotkań i spędzania wolnego czasu mieszkańców Tomaszowa i okolic. Wierzymy, że połączenie przestronnej części restauracyjnej z tarasami wychodzącymi na obszar parku miejskiego Bulwary w naturalny sposób uczyni nasz obiekt elementem tkanki miejskiej, przestrzenią, w której nasi klienci będą odnajdywali także w poszczególnych elementach architektury i wykończenia wnętrz lokalne inspiracje, które są dla nas zawsze ważne – mówi Tomasz Szewczyk, Prezes Acteeum Central Europe Sp. z o.o.

O Galerii Tomaszów

Galeria Tomaszów na powierzchni 18 tys. mkw. będzie oferowała około 75 lokali, supermarket o powierzchni ponad 2,3 tys. mkw. oraz wielosalowe kino. Centrum handlowe obejmie swoim zasięgiem ponad 210 tys. mieszkańców, podkreślając swój ponadlokalny charakter. Projekt architektoniczny obiektu odwzoruje fragmenty istniejącej historycznej budowli fabryki włókienniczej włączając je do utrzymanej w stylistyce industrialnej elewacji. Prace konstrukcyjne rozpoczęły się w listopadzie 2015r., a otwarcie obiektu zaplanowano na czwarty kwartał 2016 roku. Już w maju przekazane zostaną najemcom do rozpoczęcia prac wykończeniowych pierwsze lokale.

Generalnym wykonawcą Galerii Tomaszów jest PORR Polska Construction S.A. Za koordynację techniczną najemców odpowiada Dekra Polska Sp. z o o.

Inwestor

Galeria Tomaszów oraz Galeria Wołomin należą do Acteeum Group i Rockcastle Global Real Estate Company Limited.

Acteeum Group jest międzynarodową firmą, działającą w branży deweloperskiej i na rynku zarządzania nieruchomościami. Zainteresowanie Acteeum skupia się na miastach średniej wielkości i dotyczy budowy tradycyjnych galerii handlowych oraz retail parków. W Polsce spółka jest obecna jako współdeweloper Galerii Solnej w Inowrocławiu, Vivo! Stalowa Wola oraz Vivo! Krosno, Galerii Wołomin, Galerii Tomaszów, a także odpowiada za rozbudowę dwóch centrów handlowych należących do CBRE Global Investors: Sarni Stok w Bielsku-Białej oraz Ogrody w Elblągu. Grupa posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych i retail parków.

Rockcastle Global Real Estate Company Limited została założona dnia 30 marca 2012 r. w Mauritiusie z zasadniczym celem globalnego inwestowania w dopuszczone do publicznego obrotu papiery wartościowe podmiotów rynku nieruchomości. Obecnie firma Rockcastle zidentyfikowała Polskę jako priorytetowy kierunek inwestycyjny w Europie przeznaczając 500 mln USD na inwestycje, z założeniem koncentracji wokół strategicznych i dominujących aktywów nieruchomościowych.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top