Prima Park w Białogardzie sprzedany

Spółka akcyjna Kleba Invest poinformowała, że 24 maja 2016 roku sprzedała kolejny Park Handlowy Prima Park.

– Obiekt handlowy nabył strategiczny klient – Grupa Saller – poinformował Tomasz Kapłun, dyrektor generalny spółki Kleba Invest.

Prima Park w Białogardzie powstał przy ulicy Kołobrzeskiej 45. Całkowita dostępna powierzchnia parku handlowego wynosi 4,2 tys. mkw. GLA. Obiekt oferuje 120 miejsc parkingowych. Projekt zrealizowała KI Projekt 5 Sp. z o.o.

Kleba Invest S.A. otworzyła w kwietniu tego roku Prima Park w Olsztynku, a we wrześniu planuje otwarcie Parku Handlowego w Kutnie. Na liście zrealizowanych przez spółkę projektów znajdują się ponadto Prima Parki w Markach, Chwaszczynie, Pruszczu Gdańskim.

Przypomnijmy, Kleba Invest specjalizuje się w realizacji i komercjalizacji obiektów handlowych. Koncentruje się na realizacji parków handlowych zlokalizowanych w mniejszych ośrodkach miejskich. Są to obiekty o powierzchni 2-5 tys. mkw. powstające głównie w małych i średnich miastach pod nazwą Prima Park. Drugim obszarem działalności jest budowa i komercjalizacja nieruchomości dla operatorów sieci spożywczych takich jak Biedronka, Polomarket.

Grupa Saller założona została w Bawarii w 1981 roku. Jest właścicielem portfela nieruchomości w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji. W tych krajach planuje i realizuje projekty, buduje, wynajmuje długoterminowo, utrzymuje, pielęgnuje, zarządza oraz rozbudowuje nieruchomości komercyjne każdego rodzaju. Do usług firmy należy także kompleksowa opieka i zarządzanie własnymi parkami handlowymi oraz centrami handlowymi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.