Natura nie zwalnia tempa

Na 29 czerwca 2016 roku zaplanowano otwarcie kolejnej placówki sieci drogerii Natura. Nowy sklep zostanie otwarty w Zduńskiej Woli i będzie miał  ok. 200 mkw. powierzchni.

– Natura intensywnie się rozwija i umacnia swoją pozycję vice lidera rynku drogeryjnego w Polsce. Nowe sklepy otwieramy zarówno w centrach handlowych, jak i wolno stojących lokalach w dużych miastach i małych miejscowościach. Prowadzimy negocjacje w zakresie wynajmu powierzchni dla lokalizacji sklepów własnych, a także rozszerzamy system drogerii agencyjnych. Jako polska firma, wspieramy rodzimy biznes i myśl technologiczną współpracując z polskimi producentami. Chcemy uświadomić klientom, że w naszych placówkach znajdą szeroką ofertę rodzimych produktów, które reprezentują wysoką jakość i są jednocześnie przystępne cenowo – mówi dla Retailnet Karolina Wyczółkowska, dyrektor ds. marketingu marki Natura.

W drogeriach Natura klienci mogą liczyć m.in. na szeroki wybór kosmetyków do makijażu, pielęgnacji i higieny ciała, stylizacji włosów, czy akcesoria. Na szczególną uwagę zasługują marki dostępne w sieci na wyłączność: kosmetyki do makijażu Kobo Professional, My Secret, Sensique, produkty higieniczne Milly, czy preparaty do ciała marki Seyo.

Przypomnijmy, sieć drogerii Natura działa na polskim rynku od ponad 18 lat. Obecnie sieć tworzy ponad 270 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.