Pierwszy w Polsce salon Le Creuset

Marka Le Creuset, znana przede wszystkim z emaliowanych naczyń żeliwnych o bogatej kolorystyce oraz akcesoriów kuchennych, we wrześniu otworzy 53 mkw. salon na parterze Galerii Mokotów w Warszawie.

Francuską markę naczyń kuchennych premium Le Creuset w wynajmie pierwszego w Polsce salonu firmowego reprezentowała firma Savills, która będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016.

– Cieszymy się, że możemy wspierać Le Creuset w ekspansji marki w Polsce. Savills ma wkład w rozwój wielu najemców w całej Europie i wierzymy, że nasze doświadczenie będzie pomocne przy wprowadzaniu Le Creuset na polski rynek – mówi Jarosław Tutaj, dyrektor działu powierzchni handlowych Savills.

Założona w 1925 roku francuska marka Le Creuset to firma z wielkimi tradycjami w produkcji najwyższej jakości naczyń żeliwnych, eleganckich akcesoriów kuchennych oraz akcesoriów do wina. Obecnie wytwarza ok. 65 proc. światowej produkcji naczyń żeliwnych, od najbardziej znanych i cenionych emaliowanych garnków żeliwnych, przez patelnie, brytfanny, grille, woki na klasycznych akcesoriach i przyborach kuchennych kończąc. Marka jest dobrze znana jest z produkcji klasycznych naczyń do gotowania o tradycyjnym wzornictwie, które nie uległo większym zmianom przez ostatnie 50 lat ich produkcji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.