Wałbrzyskie centrum handlowe wprowadziło beacony. Ma także nową aplikację mobilną

Galeria Victoria jako pierwszy obiekt handlowy w regionie wdrożyła technologię BLE (Bluetooth Low Energy), zwaną potocznie beaconami. Po przekroczeniu progu wałbrzyskiego centrum handlowego, klienci zostaną automatycznie powiadomieni o promocjach oraz ciekawych ofertach sklepów.

Podczas wizyty w Victorii, mijając poszczególne sklepy, klienci będą na bieżąco informowani o aktualnych promocjach, najnowszych wydarzeniach i atrakcyjnych zniżkach. Komunikat powiadamiający, np. w formie kuponu rabatowego, trafi bezpośrednio na ekran smartfona.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy mieć wcześniej zainstalowaną aplikację mobilną Galeria Victoria oraz włączony bluetooth. Aplikację można bezpłatnie pobrać z Google Play oraz App Store. W przesyłaniu treści na telefony klientów będzie pomagać aż 50 specjalnych sensorów, umieszczonych na terenie Galerii Victoria.

Beacony i aplikacja mobilna

– Chcemy zapewnić odwiedzającym nas gościom kolejny, nowoczesny kanał informacji. Technologia beacon w prosty sposób pozwala nam informować o bieżących promocjach, które czekają w naszym centrum. W ten sposób już nikt nie przeoczy akcji wyprzedażowej, atrakcyjnego eventu lub specjalnej oferty, czy też otwarcia nowego sklepu – mówi Grzegorz Samczuk, Dyrektor Galerii Victoria.

Nowa aplikacja mobilna Galeria Victoria składa się z 5 boksów tematycznych takich jak: promocje, aktualności, plan centrum wraz z katalogiem sklepów i usług, kontakt, a także informacje dotyczące dojazdu. Plan Galerii sprawia, że dotarcie do każdego wybranego sklepu jest o wiele prostsze, a w zakładce Jak dojechać znajdziemy m.in. rozkład bezpłatnego autobusu kursującego do Victorii. Intuicyjne menu oraz szata graficzna aplikacji stworzone zostały w oparciu o estetyczny i nowoczesny design. Czytelny ekran startowy to minimum słów i intuicyjne komunikaty graficzne.

Galeria Victoria, która jest pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie, została otworzona w 2010 roku. Obiekt, którego powierzchnia wynosi 43 000 mkw.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY