Medicine powiększa sklep w Galerii Raj

medicine-sklep

W Galerii Raj w Dębicy 26 sierpnia 2016 r. został otwarty powiększony i zmodernizowany salon sieci Medicine – everyday therapy.

Sklep polskiej marki odzieżowej zmienił lokalizację, dzięki czemu zyskał większą powierzchnię, która zajmuje ponad 230 mkw. Na jego miejscu zostanie otwarty salon marki Smyk – będącej liderem w sektorze artykułów dziecięcych.

– Na przestrzeni roku od otwarcia w Galerii Raj jedynego w Dębicy sklepu Medicine, salon naszej marki zaskarbił sobie dużą liczbę klientów, którzy docenili jakość i nowoczesną stylistykę oferowanych przez nas ubrań. Duża popularność sklepu i związany z nią wzrost przychodów przyczyniły się do podjęcia przez nas decyzji o zmianie lokalizacji i powiększeniu salonu. Powiększony salon Medicine w Galerii Raj ma doskonałą lokalizację – mieści się obok takich sklepów jak Orsay, Deichmann czy Martes Sport, co jest dla nas istotne, ponieważ dzięki strategicznemu rozlokowaniu salonów, nasza sieć sprzedaży stale się rozrasta, jesteśmy obecni już w 56 miastach – mówi Mariusz Gajda kierownik ds. sprzedaży i rozwoju sieci.

Medicine – everyday therapy to sieć sklepów wprowadzona na rynek w 2013 roku przez firmę BrandBQ. Marka oferuje ubrania casualowe damskie oraz męskie, które wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem i naturalnymi materiałami o wysokiej jakości. Medicine współpracuje z młodymi twórcami, przez co projekty są różnorodne i zgodne z najnowszymi trendami.

Przeniesienie salonu Medicine jest skutkiem działań związanych z modernizacją Galerii Raj. Nowy salon Medicine, którego powierzchnia wynosi ponad 230 mkw. został usytuowany naprzeciwko Martes Sport – największego sklepu sportowego w Dębicy.  Na jego miejscu, w ramach działań rekomercjalizacyjnych galerii, zostanie otwarty sklep międzynarodowej sieci Smyk oferującej produkty dla dzieci. Jest to konsekwencja przyjętej przez Galerię Raj strategii „galerii rodzinnej”, czyli miejsca odpowiadającego kompleksowo na potrzeby zakupowe rodzin oraz będącego miejscem atrakcyjnym dla rodziców, jak i małych klientów.

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak  CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Orsay, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Coccodrillo, 5.10.15, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY