Kolejna placówka Natury we Wrocławiu

9 września zostanie otwarta czwarta drogeria Natura we Wrocławiu. Obecnie sieć liczy blisko 300 placówek w całej Polsce i jest fazie intensywnego rozwoju. Do końca roku planowane są kolejne otwarcia.

Nowy lokal o powierzchni 244,34 mkw. będzie mieścił się w Pasażu Grunwaldzkim przy Placu Grunwaldzkim 22.

W drogeriach Natura klienci znajdą szeroki wybór kosmetyków do makijażu, m.in. dostępne w sieci na wyłączność produkty Kobo Professional, My Secret czy Sensique. Kosmetyki do pielęgnacji i higieny ciała, stylizacji włosów, czy różnego rodzaju akcesoria. Na uwagę zasługują też inne marki własne takie jak: Natura Care, Seyo czy Milly.

Stali klienci Natury mogą liczyć na dodatkowe profity przystępując do Klubu Natura. Klubowicze otrzymują specjalne rabaty, mogą brać udział w konkursach czy testować produkty. Do Klubu można zapisać się u konsultantów w drogeriach stacjonarnych.

Natura to jedna z największych i najdłużej działających polskich sieci drogeryjnych, która oprócz sklepów stacjonarnych oferuje również możliwość realizacji zakupów w sklepie internetowym www.drogerienatura.pl. Od blisko 20 lat Natura wychodzi do klientów z bogatą ofertą marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz szeroką gamą produktów dostępnych w sieci na wyłączność.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.