Telepizza nowym najemcą Galerii Kosmos

Na początku września do grona najemców Galerii Kosmos w Koszalinie dołączyła sieciowa pizzeria Telepizza.

Lokal o powierzchni prawie 140 mkw. zlokalizowany jest na I piętrze galerii i powiększył ofertę gastronomiczną koszalińskiego obiektu.

Galeria Kosmos ma ponad 8,2 tys. Mkw. powierzchni całkowitej, prawie 5,3 tys. Mkw. GLA, na której znajdują się m.in. Piotr i Paweł, Rossmann, Jatomi Fitness,  MK Bowling, Telepizza.

Telepizza to międzynarodowa sieć pizzerii, dostarczająca jedzenie do domów w niespełna 70 miastach w całej Polsce. Na całym świecie Telepizza posiada ponad 1,3 tys. lokali, poza Polską jest obecna w takich krajach, jak Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia, Peru i wielu innych.

Galerią Kosmos w Koszalinie zarządza CREAM.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 23 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe oraz nieruchomości typu „stand-alone”.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY