Dekada SA na Shopping Center Forum 2016

dekada-nysa

Podczas jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2016, Dekada SA zaprezentuje zarówno 10 istniejących obiektów funkcjonujących pod nazwą Dekada, realizowaną obecnie inwestycje w Ciechanowie oraz planowane koncepty w Nysie, Koninie oraz Mińsku Mazowieckim.

O projektach będzie można porozmawiać z przedstawicielami spółki na stoisku 3.7.

– Shopping Center Forum wpisało się już na stałe w nasz kalendarz i także w tym roku nie może nas tam zabraknąć. To największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, które skupia wszystkich liczących się graczy na rynku centrów handlowych i jest doskonałą platformą wymiany doświadczeń. To także miejsce do prowadzenia rozmów biznesowych i zawierania nowych kontaktów. A tematów w tym roku będzie wiele – oprócz dziesięciu już zrealizowanych obiektów, zaprezentujemy także cztery nowe inwestycje – mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada SA.

Wśród prezentowanych przez grupę projektów znajdzie się budowana obecnie Dekada Ciechanów, zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne złożone z części handlowej typu „strip mall” oraz dworca autobusowego. Nowoczesny i funkcjonalny obiekt o powierzchni 2,2 tys. mkw. GLA będzie obejmował 7 markowych sklepów, a część dworcowa dysponować będzie pięcioma stanowiskami autobusowymi. Na parkingu zlokalizowanym przed obiektem znajdzie się miejsce dla 80 samochodów.

Dekada SA przedstawi także planowaną inwestycję w Nysie, która zaprojektowana została jako dwupoziomowy budynek o powierzchni 19,6 tys. mkw. GLA, na której zlokalizowanych zostanie ok. 70 sklepów, restauracje i kawiarnie, a także strefa rozrywki. Dla wygody klientów, w galerii postanie podziemny parking na ponad 420 miejsc. W obiekcie będzie można znaleźć czterosalowy multipleks kinowy.

Na tegorocznym Shopping Center Forum firma zaprezentuje także zintegrowane centra handlowo-komunikacyjne realizowane we współpracy z PKP SA i jej spółką zależną – Xcity Investment. W Koninie powstanie obiekt typu „strip mall” o powierzchni 5,1 tys. mkw. W ramach inwestycji wybudowane zostaną także nowe dworce: kolejowy i autobusowy, które obsługują rocznie ok. 2 mln pasażerów. Nowy dworzec kolejowy powstanie także w Mińsku Mazowieckim. W zintegrowanym centrum handlowo-komunikacyjnym o powierzchni 4,8 tys. mkw. GLA znajdzie się dworzec PKP, sklepy z branży spożywczej, drogeryjnej, RTV AGD i modowej. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu położony jest także dworzec autobusowy.

Z projektami firmy Dekada SA będzie można zapoznać się na stoisku nr 3.7 Shopping Center Forum 2016 Fall Edition

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY