Five o’clock powiększa sieć sklepów

five oclock

Już po raz piąty Five o’clock otworzył swoje podwoje w Warszawie. Pod koniec sierpnia tego roku w centrum handlowym Arkadia w Warszawie, powstał kolejny sklep Five o’clock o powierzchni 35 mkw., należący do firmy Brzezicki & Siess

W asortymencie sklepu Five o’clock oprócz wysokogatunkowych herbat i kaw znajdują się  akcesoria do poprawnego przygotowania naparu, porcelana, ręcznie wykonane produkty delikatesowe, a także okolicznościowe prezenty.

Firma nie zwalnia tempa i stawia na dalszy rozwój sieci sprzedaży swoich autorskich marek w dużych aglomeracjach miejskich. Niebawem kolejny sklep Five o’clock pojawi się w nowo otwieranym centrum handlowym Posnania w Poznaniu.

Brzezicki & Siess posiada 17 monobrandowych sklepów Five o’clock  oraz 2  partnerskie, które zlokalizowane są w wiodących centrach handlowych takich jak: Złote Tarasy, Blue City, Galeria Mokotów, CH Janki, Galeria Krakowska, M1 Kraków, Stary Browar (Poznań), M1 Poznań,  Galeria Gdańska, Zielone Arkady w Bydgoszczy, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Galeria Łódzka, Port Łódź, Galeria Katowicka, Silesia City Center i Galeria Rzeszów.

W portfelu firmy znajduje się również kawowa marka – Skład Kawy, której dwie lokalizacje znajdują się w Poznań City Center i Galerii Łódzkiej.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY