Immochan komercjalizatorem kolejnych obiektów handlowych

Immochan jest od września 2016 r. wyłącznym komercjalizatorem kolejnych 15 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan, zlokalizowanych w całej Polsce. Ich łączna powierzchnia najmu GLA wynosi ponad 37 tys. mkw., a na terenie obiektów działa 450 butików.

Obiekty handlowe, które będzie komercjalizować Immochan, mieszczą się w 15 miastach Polski – w Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Grudziądzu, Kielcach, Lubinie, Lublinie, Mysłowicach, Nowym Sączu, Olsztynie, Opolu, Rybniku, Słupsku, Szczecinie, Warszawie oraz we Włocławku.

– Obiekty handlowe, za których komercjalizację odpowiada Immochan, charakteryzują się dobrymi wskaźnikami odwiedzalności i dogodną lokalizacją. Niewątpliwym ich atutem jest obecność hipermarketu Auchan oraz butików o zróżnicowanej ofercie handlowej. Zespół specjalistów z działu komercjalizacji Immochan zadba o to, aby portfolio najemców było jeszcze mocniejsze, a tym samym rosła ich pozycja na rynku – mówi Ada Walentek, dyrektor komercjalizacji Immochan.

Firma Immochan jest obecna na polskim rynku od 20 lat i jednym z kluczowych obszarów jej działalności jest komercjalizacja centrów handlowych. Już od września Immochan odpowiada za komercjalizację 15 obiektów handlowych z hipermarketem, które zmieniły szyld na Auchan w wyniku integracji Reala z Auchan.

W skład obiektów handlowych oprócz hipermarketu Auchan wchodzi od kilkunastu do kilkudziesięciu butików. W sumie działa w nich 450 sklepów, a łączna powierzchnia najmu GLA obiektów wynosi 37 160 mkw. Przy każdym z nich znajdują się dogodne parkingi dla klientów o łącznej liczbie blisko 11 tys. miejsc.

Firma Immochan powstała we Francji w 1976 roku, a oddział w Polsce został otwarty w 1996 roku.

Wszystkie projekty Immochan zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016 przy stoisku 3.3

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy