Polski startup modowy planuje zagraniczną ekspansję

Marka James Button, specjalizująca się w sprzedaży męskich koszul, rozpoczęła działalność w lipcu 2015 roku. Teraz planuje uruchomić e-sklep na rynku niemieckim.

– Obecnie jesteśmy dostępni jedynie na rynku polskim, ale właśnie rozpoczęliśmy formalności, które umożliwią nam wejście na rynek niemiecki – zdradza w rozmowie z redakcją Evigo.pl Andrzej Grużdź, CEO spółki James Button Group.

Jak dodaje, firma koncentruje się póki co jedynie na segmencie e-commerce, ale nie wyklucza w przyszłości otwierania punktów stacjonarnych. – Obecnie prowadzimy sprzedaż jedynie przez nasz sklep internetowy, oraz kilka punktów komisowych – wyjaśnia Andrzej Grużdź.

Realizacja zamówień i polityka zwrotów

Produkcja koszul marki James Button odbywa się na terenie Unii Europejskiej. Zdaniem właścicieli marki gwarantuje to, że jakość ich wykonania pozostaje stała i niezmienna. Przed spakowaniem każdej koszuli, jej jakość jest sprawdzana przez 3 osoby.

Wszystkie wysyłki na terenie Polski są realizowane poprzez usługi firm kurierskich DPD oraz InPost i są całkowicie darmowe, podobnie jak zwroty. Czas realizacji zamówienia (wysyłki) wynosi 24 godziny. Wysyłki zagraniczne są realizowane za pośrednictwem firmy DPD.

Jeśli produkt został dostarczony uszkodzony, nie zgadza się z opisem bądź pod wpływem użytkowania w sposób przeznaczony do tego typu produktów niszczy się, można skorzystać z opcji zwrotów. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni. Zwrotu lub wymiany produktów można dokonać do 30 dni od daty doręczenia.

Klienci mają do wyboru kilka opcji płatności za internetowe zakupy: poprzez PayPal, karty kredytowe oraz debetowe, system Przelewy24 oraz płatność za pobraniem.

Firma James Button Group oferuje nie tylko koszule i akcesoria dla klientów indywidualnych, ale również jest w stanie zaprojektować i wyprodukować uniformy oraz stroje robocze według podanej przez klienta specyfikacji np. bluzy, spodnie oraz ubrania wierzchnie. Wszystkie elementy można personalizować według życzeń.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY