Elena Miro z pierwszym salonem w Polsce

15 września w Warszawie otwarty został pierwszy w Polsce salon włoskiej marki premium Elena Miro

Elena Miro znajduje się obecnie w 28 krajach i posiada 140 sklepów monobrandowych w dużych miastach takich jak Mediolan, Moskwa, Paryż, Dubaj, oraz we wszystkich najważniejszych centrach handlowych i hurtowniach (ponad 5 tys.). Pierwszy sklep marki w Polsce został otwarty we współpracy z Vishą Stubbs.

Salon Elena Miro zlokalizowany jest w Warszawie, przy ulicy Pięknej. Sklep wyróżnia się wyrafinowaną i współczesną linią, podkreśloną elementami architektonicznymi i detalami, które doskonale współgrają z koncepcją Elena Miro. Jest to również naturalną kontynuacją przestrzeni miejskiej. Okna są zatem całkowicie otwarte, tworząc niezauważalną granicę między wnętrzem i otoczeniem. Światło odgrywa kluczową rolę, maksymalnie podkreślając ściany i szczegóły kolekcji i produktów.

W swojej 30-letniej historii, Elena Miro stała się punktem odniesienia dla kobiecej sylwetki w branży mody. Marka łączy autentyczny współczesny włoski styl i miłość do szczegółów, z niezrównanym doświadczeniem w projektowaniu idealnego ubioru dla każdej kobiety (rozmiar od 44).

Grupa Miroglio

Giuseppe Miroglio rozpoczęła działalność przemysłową w 1947 roku do produkcji tkanin, a w 1955 roku stała się firmą, produkującą ubrania. Dziś Miroglio Group jest wiodącą marką w branży tekstylno-odzieżowej. W dziedzinie mody damskiej, Miroglio Grupa tworzy, produkuje i dystrybuuje 11 marek, posiada 1,2 tys. sklepów monobrandowych jak Motivi, Fiorella Rubino, Oltre, Caractère i Elena Miro.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY