Wielkie otwarcie KiK w Galerii Wołomin

KiK otworzył kolejny swój salon. Nowy sklep tej marki zlokalizowany jest w Galerii Wołomin, przy ulicy Geodetów 2 w Wołominie.

KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie. Sklep w Galerii Wołomin otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedziele od godz. 10:00 do 20:00.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

Galeria Wołomin liczy 80 lokali na powierzchni 25 tys. mkw. GLA. Kluczowym najemcą obiektu jest operator spożywczy Carrefour, który zajmie powierzchnię 5,7 tys. mkw. Dla klientów zaplanowano parking na ponad 800 miejsc.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.