scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Market zoologiczny ZOO Karina dołączył do grona najemców Toruń Plaza

zoo-karina-torun-plaza

14 grudnia nastąpiło kolejne otwarcie lokalu w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza. Tym razem jest to market zoologiczny Zoo Karina, wyróżniający się na rynku szerokim asortymentem produktów i akcesoriów dla zwierząt

Nowy market zoologiczny ZOO Karina w Centrum Toruń Plaza jest 20 sklepem sieci w Polsce. Lokalizacja w Toruniu okazała się ciekawym punktem na mapie Polski, zarówno pod względem ekonomicznym jak i zróżnicowania konkurencji. Z naszych obserwacji wynika, że toruński rynek zoologiczny ma wciąż niewykorzystany potencjał, a co za tym idzie rzesze klientów poszukujących produktów super premium oraz fachowej obsługi na najwyższym poziomie – mówi Małgorzata Kulpa, dyrektor marketingu sieci – Dlaczego Toruń Plaza? Ponieważ jest to jedno z najlepszych i jednocześnie najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Toruniu.

Market zoologiczny

ZOO Karina jest firmą rodzinną z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku zoologicznym. Filozofią marki jest pasja, która stanowi gwarancję sukcesu i zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów i ich zwierzaków.

Market w Toruń Plaza zaprojektowano z myślą o wygodzie kupujących. Wyraźny podział na strefy zoologiczne: pies, kot, akwarystyka, gryzonie, ptaki, terrarystyka oraz wędkarstwo, umożliwia sprawne poruszanie się po sklepie oraz odpowiednią ekspozycję produktów. Strategiczne jest umiejscowienie marketu – na parterze Centrum, w sąsiedztwie lokalu Home&You przy jednym z najbardziej ruchliwych pasaży galerii.

Właścicielem Toruń Plaza jest grupa Plaza Centers, która do tej pory zaprojektowała, wybudowała i wynajęła 33 centra handlowo – rozrywkowe. Oprócz zarządzania obiektami w Polsce, grupa jest obecnie skoncentrowana na budowie centrum handlowego Belgrade Plaza w Serbii oraz przygotowuje się do realizacji kolejnych projektów w Rumunii.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required