BGŻ BNP Paribas uruchomił własne stoisko w pasażu Quick Park Mysłowice stając się pierwszym oferentem usług bankowych w centrum handlowym.

– Mając na uwadze potrzeby mieszkańców dokładamy wszelkich starań, by Quick Park dostarczał kompleksową ofertę usług. W związku z tym nawiązaliśmy współpracę z czołowym bankiem w Polsce, który rozszerzył ofertę w Quick Parku o produkty oszczędnościowe, szeroką gamę kredytów i rozwiązania z zakresu finansowania przedsiębiorstw – mówi Agnieszka Drucis, dyrektor marketingu i PR Real2B Development.

Oferta Quick Park Mysłowice

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. dysponuje szeroką ofertą usług bankowych skierowanych do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Obecny w 75 krajach na całym świecie zatrudnia ponad 189 tys. pracowników. W Polsce bank posiada blisko 500 oddziałów, gdzie zatrudnienie znalazło 8 tys. osób. Z usług banku w naszym kraju korzysta 2,6 mln klientów.

Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach o powierzchni najmu 13 160 mkw. W obiekcie znajduje się około 45 sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino, posiadające cztery sale kinowe z blisko 600 fotelami dla widzów. Centrum handlowe oferuje również bezpłatny parking na 400 samochodów. W sąsiedztwie parkingu znajduje się stacja benzynowa Orlen oraz jedyna w Mysłowicach restauracja sieci McDonald’s.

Inwestycje spółki Real2B

Inwestycja powstała u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych ul. Katowickiej, będącej częścią drogi krajowej numer 79 łączącej Katowice z Krakowem i ul. Obrzeżnej Północnej, będącej obwodnicą miasta. Bezpośrednio przy Quick Parku planowane jest przedłużenie trasy szybkiego ruchu – DTŚ. W sąsiedztwie Quick Park znajdują się największe dzielnice Mysłowic – Śródmieście, Stare Miasto i Bończyk, zamieszkiwane przez kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.

Koncepcja Quick Park Mysłowice od momentu otwarcia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Od 30 listopada do 31 grudnia 2016 roku centrum handlowe odwiedziło ponad 220 tys. klientów.

Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o. o. – wystawca jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017