YES debiutuje w Galerii Raj

yes-w-raju

12 lutego br. w Galerii Raj został otwarty pierwszy w Dębicy salon jubilerskiej marki YES. Przestronny salon o powierzchni 43,20 mkw. został ulokowany w pasażu głównym Galerii Raj.

Lokal otwarty 12 lutego wyróżnia nowoczesna aranżacja i duży wybór biżuterii. Wciąż rośnie popyt konsumentów na przedmioty ekskluzywne, dlatego poszerzenie oferty galerii o produkty jubilerskie sygnowane znaną i cenioną marką, to posunięcie strategiczne. Przyczynia się ono do utrzymania Galerii Raj w czołówce najchętniej odwiedzanych sklepów wielkopowierzchniowych w mieście.

Pierwszy salon YES w Dębicy

– Utrzymanie wysokiej pozycji na rynku wymaga od nas strategicznego lokowania naszych salonów w miejscach, gdzie będą one cieszyły się popularnością. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem odpowiedniej lokalizacji dla pierwszego Salonu YES w Dębicy. Postawiliśmy na Galerię Raj, ponieważ jest to obiekt z potencjałem, w którym dziennie przewijają się klienci z różnych grup docelowych, co jest dla nas bardzo korzystne – mówi Paweł Korobacz, Dyrektor ds. Ekspansji i Organizacji Sieci Detalicznej YES.

Otwarcie Salonu YES ma istotne znaczenie dla Galerii Raj, która prowadzi politykę miejsca przyjaznego każdemu klientowi. Należy podkreślić, że baza sklepów uznanych za luksusowe powiększyła się także o Wólczankę, a już wkrótce w pasażu głównym pojawi się znany i ceniony butik Vistula. Na tym nie kończą się dobre wiadomości – w I kwartale 2017 r. ruszy Smyk – niekwestionowany lider branży dziecięcej oraz Vision Express – lider branży optycznej.

Salony YES to sieć sprzedaży należąca do spółki YES Biżuteria. Firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem jest liderem rynku jubilerskiego obok marek Kruk i Apart. Sieć YES liczy ponad 130 salonów zlokalizowanych w największych miastach Polski. Marka oferuje najwyższej jakości biżuterię stworzoną ze szlachetnych kruszców m.in. złota, platyny, srebra i kamieni szlachetnych.

Oferta handlowa Galerii Raj

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Orsay, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Coccodrillo, 5.10.15, Media Expert, Bricomarché „dom i ogród”, JYSK, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn