Otwarcie centrum Dekada Ciechanów pod koniec marca

Już 31 marca 2017 roku nastąpi otwarcie zintegrowanego centrum handlowo-komunikacyjnego Dekada w Ciechanowie. W obiekcie o powierzchni 2,2 tys. mkw. GLA znajdzie się 7 lokali handlowo-usługowych.

Centrum handlowe w Ciechanowie to kolejna inwestycja Grupy Dekada, będącej inwestorem, deweloperem i zarządcą obiektów komercyjnych typu convenience.

– Dekada w Ciechanowie to czwarte zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne w portfolio spółki. Z naszych wcześniejszych doświadczeń wynika, że tego typu obiekty są bardzo dobrze przyjmowane przez konsumentów, a w konsekwencji, dzięki trafnemu doborowi tenant mixu, świetnie prosperują. Jesteśmy pewni, że i tutaj, w Ciechanowie, taka formuła handlu dobrze się sprawdzi – komentuje Aleksander Walczak, Prezes Dekada SA.

Centrum handlowo-komunikacyjne

Dekada Ciechanów to zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne. W budynku typu strip mall o powierzchni 2,2 tys. mkw. GLA będzie mieścić się 7 lokali handlowo-usługowych. Na dworcu znajdzie się 5 stanowisk autobusowych. Dekada Ciechanów usytuowana jest przy jednej z głównych arterii miasta, ul. Sienkiewicza. W promieniu 20 minut jazdy samochodem znajduje się ponad 90 tys. osób.

Ciechanowskie centrum Dekada umożliwia dokonanie szybkich i wygodnych zakupów – do każdego ze sklepów wchodzi się bezpośrednio z poziomu parkingu, co jest znakomitym rozwiązaniem dla osób dysponującym niewielką ilością czasu.

– Dzięki połączeniu części handlowej z dworcem zwiększy się odwiedzalność obiektu, którego klientami zostaną też pasażerowie. Budynek typu strip mall zapewni im bezpośredni dostęp do danego sklepu, będą więc mieli sposobność dokonania szybkich zakupów w oczekiwaniu na autobus. Bliskość dworca bez wątpienia przyczyni się do zbudowania mocnej pozycji Dekady Ciechanów, która stanie się ważnym punktem na mapie handlowej miasta – dodaje A. Walczak.

Plany rozwoju sieci Dekada

W gronie najemców Dekady znajdują się m.in. Smyk, sklep z artykułami dla dzieci, salon sportowy Martes Sport, elektromarket RTV Euro AGD, drogeria Rossmann, kiosk Relay oraz Apteka. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

Projekt inwestycji wykonały biura architektoniczne z Warszawy: Air Projekt oraz Atelier. Realizacją zajmuje się nowosądecka firma eRSbet. Budowę koordynuje BOIG Project Management, wystawca Shopping Center Forum 2017

Dziesięć obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie,  Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie i Malborku. Planowane są także inwestycje w Ciechanowie, Nysie oraz, razem z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć Dekada ma obejmować co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych Dekada są największe sieci sklepów w Polsce: spożywcze, RTV i AGD, odzieżowe, obuwnicze, drogeryjne, apteczne i inne oraz sieciowe firmy usługowe i gastronomiczne.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top