Lee Wrangler dołącza do grona najemców Silesia Outlet

Rośnie oferta handlowa Silesia Outlet w Gliwicach – centrum wyprzedażowego na Górnym Śląsku. Umowę najmu lokalu o powierzchni 180 mkw. podpisała sieć Lee Wrangler.

Inwestorem Silesia Outlet jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG; obiekt komercjalizuje BOIG Property Consulting.

W outlecie pojawi się 180-metrowy salon firmy Lee Wrangler, w którym znajdzie się o bogaty asortyment odzieży dżinsowej. Produkty obu marek oferowane będą w outletowych cenach.

Silesia Outlet – regionalne centrum wyprzedażowe

– Silesia Outlet będzie największym centrum wyprzedażowym w regionie – mówi Magdalena Walencewicz Expansion Manager VF Polska Distribution – To dla nas jasne, że wśród 120 innych salonów znanych i cenionych marek odzieżowych nie może zabraknąć także salonu naszej firmy. Lee i Wrangler to cenione marki, a w Silesia Outlet nasze produkty dostępne będą zawsze co najmniej 30 proc. taniej niż w regularnych galeriach handlowych, co z pewnością przyciągnie do obiektu wielu stałych klientów.

Obiekt dysponował będzie parkingiem, na którym zmieści się blisko 950 pojazdów. Duża zaletą inwestycji jest lokalizacja w Gliwicach, tuż przy autostradzie A4 Kraków-Wrocław (węzeł Gliwice-Bojków). Codziennie trasę tą pokonuje 50 tys. pojazdów. W bezpośredniej strefie zasięgu zamieszkuje około 6,5 mln klientów, a istniejące już w sąsiedztwie dwa obiekty retail parku, Auchan i Leroy Merlin, odwiedza rocznie około 4,5 mln osób. Prace budowlane rozpoczną się w II połowie 2017 roku, a otwarcie zaplanowano na rok 2018.

Oferta handlowa Silesia Outlet

W obiekcie na powierzchni blisko 20 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 120 salonów znanych marek odzieżowych oraz obuwniczych, dostępnych zawsze co najmniej 30 proc. taniej niż w regularnych galeriach handlowych. Powstaną salony m.in. takich marek jak: Vistula i Wólczanka, Kubenz, Bruno Zinger, Lavard, Lee Cooper, Lee Wrangler, Gee One, Puma, Reebok, Adidas i New Balance. Obecnie prowadzone są również rozmowy z przedstawicielami marek premium, które utworzą w Silesia Outlet mocny segment modowy. Po udanych zakupach będzie można odpocząć w restauracji Olimp lub kawiarni Lodowa Manufaktura Lovit.

Inwestorem projektu jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG, doświadczonej w realizacji projektów na rynku nieruchomości. Obiekt komercjalizuje BOIG Property Consulting. 

6B47 Poland to firma koncentrująca się na projektach w głównych miastach i aglomeracjach Polski. Należy do grupy 6B47 Real Estate Investors AG, aktualnie rozwijającej i realizującej projekty w sektorze nieruchomości o łącznej wartości inwestycji przekraczającej miliard euro. Główny inwestor spółki 6B47 Real Estate Investors AG jest jednym z współwłaścicieli znanego obiektu outletowego zlokalizowanego niedaleko Wiednia – Fashion Outlet Parndorf.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl