Młociny na SCF. Po raz pierwszy pod skrzydłami EPP i Echo

Galeria Młociny, największy w budowie tego typu obiekt w Warszawie, w marcu br. został kupiony przez Echo Polska Properties i Echo Investment. Zgodnie z umową Echo jest odpowiedzialne za proces deweloperski, leasing i marketing. Premiera Młocin pod skrzydłami EPP i Echo odbędzie się na Shopping Center Forum 2017 Spring Edition

Galeria Młociny to inwestycja handlowo-biurowa o łącznej powierzchni najmu 82 tys. mkw., z czego 71 tys. mkw. przeznaczono na handel, rozrywkę i gastronomię. W obiekcie zaplanowano nowoczesne kino, klub fitness, rozbudowaną strefę food-court, a także centrum medyczne. Galeria jest już w 60 proc. wynajęta. Wśród kluczowych marek modowych znajdziemy m.in. grupę Inditex: Zara, Zara Home, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, a także: C&A, Van Graaf, H&M, CCC. Umowy podpisano również m.in. z RTV Euro AGD, Jysk, Intermarche, Go Sport.

Młociny ruszą w 2019 roku

Obiekt znajduje się w północnej części Warszawy i po otwarciu będzie obsługiwać szybko rozwijającą się dzielnicę mieszkaniową, w której wciąż brakuje nowoczesnej i komfortowej oferty handlowo-rozrywkowej. Galeria Młociny zlokalizowana jest w sąsiedztwie głównego węzła przesiadkowego północnej Warszawy, przez który codziennie przemieszcza się średnio 40 tys. osób. Budowa pierwszej fazy projektu rozpoczęła się w październiku 2016 roku, a jej zakończenie jest planowane na drugi kwartał 2019 roku.

W Echo Investment rozpoczęły się już prace projektowe, których celem jest uczynienie Galerii Młociny komfortowym miejscem zakupów, rozrywki, rekreacji, odpoczynku i spędzania wolnego czasu. Architekci pracują m.in. nad zmianami dotyczącymi parkingów i wjazdów do centrum, dzięki którym staną się one wygodne i bardziej przyjazne dla użytkowników.

Nie zabraknie też istotnych zmian w projektach wnętrz Galerii Młociny – powstaną dodatkowe strefy rekreacji i odpoczynku, powiększona zostanie też strefa gastronomiczna, który będzie się wyróżniać m.in. zielonymi tarasami na najwyższym poziomie. Gastronomia w Młocinach to nie tylko znane i lubiane sieci i kawiarnie, ale również rozbudowana oferta restauracyjna, z której korzystać będą także pracownicy biur będących częścią obiektu. Wkrótce rozpoczną się prace związane z odświeżeniem wnętrz i elewacji Galerii Młociny.

W Echo Investment powstał zespół leasingowy, który będzie odpowiedzialny za komercjalizację obiektu. Do momentu sprzedaży, obiekt został wynajęty przez zespół leasingu Master Management Group – w 60 proc. Najemcy, którzy są w trakcie negocjowania warunków wynajmu mogą liczyć na pełną obsługę ze strony nowego zespołu Echo, jak też i wsparcie pracowników Master Management Group.

Cocktail Party na standzie Echo Investment

Tymczasem największy polski deweloper zaprasza na targi Shopping Center Forum 2017, gdzie w środę 5 kwietnia, na standzie Echo (B.3) o godz. 16.30 rozpocznie się wyjątkowe Cocktail Party, a barmańska ekipa Kity Koguta serwować będzie m.in. najnowszy drink „Młociny”. Na stoisku będzie też można poznać zespół leasingowy Echo odpowiedzialny wynajem Galerii Młociny. Serdecznie zapraszamy!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn