Sieć Flying Tiger Copenhagen umacnia pozycję w stolicy

tiger

Sieć sklepów z gadżetami Flying Tiger Copenhagen po raz pierwszy pojawi się na północy Warszawy. Swój najnowszy punkt otworzy w Galerii Północnej.

Do grona najemców pierwszego obiektu handlowego  na warszawskiej Białołęce dołączają nowe marki. Są wśród nich zarówno dobrze znani liderzy rynku, jak i marki, które swoją działalność w Warszawie, a nawet w Polsce, zaczynają właśnie w Galerii Północnej.

Więcej marek w Galerii Północnej

Teraz portfolio sklepów dostępnych w obiekcie powiększyło się o kolejny popularny brand – Flying Tiger Copenhagen. Sklepy duńskiej sieci to raj dla wielbicieli gadżetów i poszukiwaczy ciekawych upominków. Oferta obejmuje przede wszystkim kreatywne, zaskakujące produkty do domu czy biura oraz gadżety okolicznościowe – urodzinowe czy świąteczne.

– W naszych sklepach klienci znajdą produkty, których potrzebują, o których marzą, a nawet takie, o których istnieniu nie mieli pojęcia. W Galerii Północnej pojawi się pełna oferta akcesoriów z zakresu dekoracji wnętrz, a także artykuły ogrodowe, biurowe, kosmetyki, zabawki, specjalne oferty sezonowe, tematyczne i okazjonalne. Wszystkie przedmioty są stylowe, kolorowe, praktyczne, zaskakujące, a dodatkowo utrzymane w skandynawskim stylu i nierzadko zabawne. Połączenie atrakcyjnych, oryginalnych produktów i przystępnych cen, nieprzerwanie stanowi podstawę sukcesów naszej firmy – wyjaśnia Igor Kostenyuk, Managing Director spółki Tiger Warsaw.

Dynamiczna ekspansja Tiger w Polsce

W Polsce sieć Flying Tiger Copenhagen rozwija się w dynamicznym tempie. Pierwszy sklep powstał w listopadzie 2011 roku w Warszawie. Aktualnie na mapie kraju działają już 24 lokale firmy. Galeria Północna będzie pierwszym sklepem, który Flying Tiger Copenhagen otworzy w północnej części Warszawy.

– Polscy klienci pokochali Flying Tiger Copenhagen przede wszystkim za kreatywność i szeroki wybór produktów. To obowiązkowy adres dla osób szukających oryginalnego podarunku, ciekawego gadżetu czy nowego elementu wystroju wnętrza. Zróżnicowane asortymentu, liczne oferty promocyjne i okolicznościowe udowadniają, że sprzedaż dobrej jakości produktów nie musi się wiązać z wysoką ceną. Klienci już teraz nie kryją radości z posiadania ulubionego sklepu na wyciągnięcie ręki. Jestem pewna, że Flying Tiger Copenhagen doskonale uzupełni ofertę Galerii Północnej – dodaje Justyna Markiewicz, Retail Leasing Director, GTC.

Sklep Flying Tiger Copenhagen w Galerii Północnej zajmie powierzchnię ponad 170 mkw. W transakcji najmu pośredniczyła agencja Cushman&Wakefield.

Galeria Północna o powierzchni ponad 64 tys. mkw. zlokalizowana jest przy ulicy Światowida na warszawskeij Białołęce. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC – wystawca jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition

Otwarcie centrum zaplanowano na III kwartał br.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn