Otwarcie kolejnego Future Store Empiku

Salon Empik obecny w warszawskim centrum handlowym od blisko 12 lat, otwiera się po gruntownej przebudowie. To czwarty Future Store Empik w Polsce.

Salon został ponownie udostępniony dla klientów z początkiem maja. Zyskał nowe meble, nawigację, kolorystykę i nowy system prezentacji produktów zgodny z nowym konceptem sklepów Empik.

450 mkw. nowej powierzchni salonu Empik

Nowy Empik ma 450 mkw. powierzchni. Jest przyjazny, praktyczny i intuicyjny. Wprowadzone rozwiązania – kluczowe elementy nowego konceptu sklepów Empik pod nazwą Future Store – mają na celu ułatwienie klientom zakupów.

– W 2017 roku modernizacje przejdą kolejne salony. Trwają chociażby prace w nowej lokalizacji w warszawskiej Arkadii, gruntowny remont przechodzi także Empik w łódzkiej Manfakturze. Każda modyfikacja w ramach Future Store oznacza nie tylko zmiany wyglądu, ale również zmiany asortymentowe i wiąże się z odpowiednim przeszkoleniem pracowników – mówi Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Empiku.

Koncept Future Store Empik

W aranżacji nowego Empiku dominują przyjazne kolory – jest nowocześnie, designersko, ale też przytulnie. Dużą wagę przywiązano do intuicyjnego rozmieszczenia poszczególnych działów – poruszanie się po salonie jest znacznie łatwiejsze dzięki czytelnej nawigacji. Wprowadzono jasny język kolorów, który ułatwia szybkie odnalezienie strefy nowości, bestsellerów czy produktów rekomendowanych przez Empik albo dostępnych tylko tutaj. Nowy salon łączy także świat realny ze światem online dzięki stanowisku empik.com. W internetowym sklepie od razu można zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu.

Przypomnijmy, w 236 salonach (stan na 31.12.2016) Empik oferuje dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia. Empik to także jeden z największych sklepów internetowych w Polsce i lider e-commerce w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn