Sizeer powiększa sieć sprzedaży

Sieć Sizeer rozwija sprzedaż za granicą

Sizeer – europejska sieć salonów multibrandowych otworzyła swój 111 sklep w Polsce i za granicą. Lokal w centrum handlowym w Gliwicach zajmuje powierzchnię 160 mkw.

Marketing Investment Group, właściciel marki Sizeer konsekwentnie realizuje strategię rozwoju w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma zarządza punktami w Niemczech, Czechach, na Słowacji i na Litwie. Na rodzimym rynku retailowym salony Sizeer występują w niemal 90 lokalizacjach w całej Polsce.

Topowe marki sneakerów, odzieży miejskiej i akcesoriów są już dostępne dla wszystkich fanów streetwearu także w Gliwicach. W nowo otwartym salonie można kupić takie marki jak Nike, adidas, Puma, Reebok, ASICS, Vans, Converse, New Era, Lacoste, Timberland i Confront. Oferta obejmuje także ubrania i akcesoria dla każdego nowoczesnego mieszkańca miasta.

Ekspansja za granicą

Przypomnijmy, że 1 marca Sizzer otworzył swój kolejny sklep na rynku litewskim. Salon zajmuje powierzchnię 120 mkw. i jest drugim salonem w Wilnie oraz czwartym na Litwie. Przestronne, butikowe wnętrze wileńskiego Sizeera zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal, tworząc stylowe tło dla energetycznej mody ulicy, bliskiej każdemu sneakerheadowi.

Marketing Investment Group S.A. (MIG) to właściciel znanych sieci obuwniczo-odzieżowych m.in. Sizeer, 50 style, Timberland i Symbiosis oraz nowej marki w portfolio Grupy – up8.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn