Quick Park w Oławie pozyskał operatora spożywczego

Sieć Quick Park podpisała umowę najmu z operatorem spożywczym – popularną siecią supermarketów Spar, która zaoferuje szeroki asortyment produktów z branży FMCG, w tym artykuły spożywcze, przemysłowe oraz chemiczne. Planowany termin otwarcia Quick Parku to jesień 2017 r.

Projekt zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition na stoisku 5.0

Spar otworzy sklep w oławskim Quick Parku

– Operator spożywczy jest jednym z najistotniejszych elementów centrum handlowego, decydujący o wizerunku obiektu, jak również często będący bodźcem do odwiedzenia centrum. SPAR to jedna z najsilniejszych marek na rynku handlowym o ugruntowanej, mocnej pozycji w Polsce, a szczególnie w regionie śląskim. Wierzę zatem, że sprosta oczekiwaniom i ambicjom zakupowym lokalnej społeczności – mówi Marcin Andruszko, dyrektor ds. wynajmu Grupy Real2B.

Spar Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju – Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 240 punktów detalicznych w formatach Supermarket, Eurospar i Express. Na świecie Spar jest największą siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy marki funkcjonują w 44 krajach na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

– Bardzo się cieszymy na współpracę z Quick Parkiem. Otwarcie pierwszego sklepu w mieście doskonale wpisuje się w naszą strategię budowy silnej pozycji na Śląsku. Serdecznie zapraszam na otwarcie, które nastąpi już jesienią bieżącego roku. Dołożymy wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom mieszkańców – mówi Andrzej Grun, Dyrektor ds. Rozwoju i Główny Negocjator Spar.

Oferta handlowa Quick Parku

Podpisując umowę najmu z galerią Quick Park w Oławie sieć Spar dołączyła do grona zakontraktowanych najemców m.in.: Martes Sport, Reserved, House, Cropp, Sinsay i OH Kino.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem powierzchni handlowej w obiektach Quick Park odpowiada firma Mallson Polska.

Centrum Handlowe Quick Park w Oławie będzie pierwszym nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo–rozrywkowo–usługowym w regionie. Obiekt został zaprojektowany w kształcie litery „L”, a jego powierzchnia najmu wyniesie 10,6 tys. mkw. Galeria zaoferuje 35 sklepów, punktów usługowych, supermarket oraz jedyne w regionie wielosalowe kino – OH Kino. Bezpośrednio przed obiektem znajdzie się bezpłatny parking na 270 miejsc.

Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o. o., Grupa Real2B powstała w 2013 roku. Tworzą ją Real2B Development – firma dewelopersko-inwestycyjna, która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZ AN tworzy ogólnopolską sieć Quick Parków. Property2B, które zarządza Funduszem RPF FIZ AN oraz nadzoruje jego spółki portfelowe. Capital2B świadczący kompleksowe usługi z zakresu finansowania inwestycji.

Wszystkie projekty spółki Real2B zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition na stoisku 5.0

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn