Quick Park w Konstancinie ze wsparciem

Quick Park w Konstancinie rozpoczął współpracę z Aspenn Retail Partners, firmą doradczą z rynku nieruchomości komercyjnych. Firma wspólnie z Mallson Polska zajmie się wynajmem nowobudowanego centrum handlowego, którego otwarcie zaplanowano na 2018 rok.

Quick Park w Konstancinie będzie prezentowany przez Real2B podczas targów Shopping Center Forum 2017 CEE Edition

Aspenn to niezależna firma doradcza świadcząca profesjonalne usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Oferuje kompleksową obsługę projektów handlowych, począwszy od analizy potencjału nieruchomości poprzez stworzenie strategii najmu, doradztwo projektowe i marketingowe, kończąc na wynajmie i sprzedaży obiektu finalnemu inwestorowi. W trakcie 5 lat funkcjonowania firma z sukcesem wynajęła obiekty m.in.: Galeria Siedlce, Galeria Jurowiecka w Białymstoku czy Ferio Wawer w Warszawie. Ponadto współpracowała przy komercjalizacji Tarasów Zamkowych w Lublinie i Galerii Tomaszów.

– Quick Park w Konstancinie to w naszym portfolio projekt szczególny, choćby ze względu na wyjątkową koncepcję bryły architektonicznej  czy doskonałą lokalizację w najbogatszej gminie Mazowsza. Dokładamy wszelkich starań by również realizowana strategia najmu odpowiadała naszym aspiracjom oraz oczekiwaniom przyszłych klientów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Aspenn Retail Partners, gdyż przekonało nas dotychczasowe portfolio i zasługi w komercjalizacji podobnych obiektów. Jestem pewny, że Aspenn razem z firmą Mallson wspólnie sprawią, że Quick Park w Konstancinie będzie jedyny w swoim rodzaju – mówi Jarosław Fijałkowski Prezes Grupy Real2B.

– Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy przy komercjalizacji Quick Park w Konstancinie. Oprócz profesjonalnej obsługi, naszą zaletą jest bardzo indywidualne podejście do projektu, a przy tym projekcie jest to kwestia kluczowa. Quick Park to obiekt z dobrym potencjałem wynikającym zarówno z  doskonałej lokalizacji, jak i profilu. Będzie to nie tylko miejsce zakupów, ale też miejsce do spędzania wolnego czasu, dlatego też nasze działania ukierunkowane będą m.in. na dodatkowe wzmocnienie strefy restauracyjnej. Jestem pewna, że wraz z całym zespołem przyczynimy się do sukcesu komercyjnego Quick Parku – dodaje Tatiana Spencer, partner Aspenn.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem centrum Quick Park w Konstancinie odpowiada już firma Mallson Polska. Firma Aspenn Retail Partners będzie odpowiadała za strategię wynajmu wśród lokali gastronomicznych (restauracje, kawiarnie) oraz najemców z rynku warszawskiego oferujących wyjątkowe koncepty handlowe.

W związku z powyższym, centrum handlowe może się już pochwalić kilkoma zakontraktowanymi najemcami. Z początkiem roku właściciel sieci Quick Park – Real2B Development poinformował o kontrakcie na wynajem powierzchni handlowej z siecią RTV Euro AGD. Wcześniej o zawarciu umowy najmu 486 mkw. z Martes Sport oraz 838 mkw. z Organic Farma Zdrowia. Na dniach spółka podpisze umowę z księgarnią posiadającą bogatą ofertę książek anglojęzycznych, co doskonale wpisze się w zapotrzebowanie uczniów uczęszczających do sąsiadującej z Quick Parkiem prestiżowej szkoły American School of Warsaw.

Quick Park w Konstancinie będzie pierwszym tego typu regionalnym hybrydowym centrum handlowym w okolicy Konstancin-Jeziorna i Warszawy. Został zaprojektowany jako zespół 3 niezależnych obiektów handlowych, o łącznej powierzchni najmu 5 tys. mkw., oferujących 35 sklepów, punktów usługowych oraz gastronomicznych, najlepszych polskich i zagranicznych sieci. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking ze 180 miejscami postojowymi.

Quick Park w Konstancinie jest budowane przy drodze wojewódzkiej nr 724 łączącej Warszawę z Górą Kalwarią, w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji McDonald’s, osiedla Konstancja oraz prestiżowej szkoły American School of Warsaw.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn