Rośnie sieć Quick Parków

Sieć centrów handlowych Quick Park dynamicznie się rozrasta. Po sukcesach pierwszych obiektów w Strzegomiu i Mysłowicach deweloper nie zwalnia tempa i realizuje kolejna centra handlowe.

Wszystkie projekty spółki Real2B zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition na stoisku 5.0.

Wyjątkowy Quick Park w Konstancinie

Niecodzienną architekturą wyróżniać się będzie Quick Park w Konstancinie, który z liczbą 35 sklepów i punktów usługowych został zaprojektowany jako kompleks trzech, niezależnych obiektów o łącznej powierzchni najmu 5 tys. mkw. Koncepcja architektoniczna w zamyśle autorów będzie nawiązywać do uzdrowiskowego charakteru miasta. – Quick Park w Konstancinie to przede wszystkim oryginalna i piękna architektura budynku. Projektanci zadbali o detale nadające parkowi handlowemu styl placu miejskiego z deptakiem, ławeczkami, trawnikiem oraz ogródkami kawiarnianymi. Skutkiem tego obiekt ma ogromne szanse by otrzymać status miejsca lifestylowego i kultowego, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie – mówi Jarosław Fijałkowski, prezes Real2B Development.

Oferta restauracji i kawiarni będzie w tym obiekcie wyjątkowa, inna niż w typowym obiekcie handlowym. Nie znajdziemy tutaj typowej oferty sieci fast food, bo odwiedzający centrum znajdą tu kuchnie włoskie i japońskie, a także kawiarnie i lodziarnie.

Quick Park w Konstancinie to także bogata oferta handlowa. Właściciele centrum z sukcesem informują o nowych kontraktach na wynajem powierzchni handlowej. Zostały już podpisane umowy m.in. z  RTV Euro AGD, z kolei wcześniej Martes Sports oraz Organic Farma Zdrowia, który będzie największym punktem sieci w Polsce z produktami ekologicznymi. Na dniach spółka podpisze umowę z drogerią, apteką oraz księgarnią posiadającą bogatą ofertę książek również anglojęzycznych, co doskonale wpisze się w zapotrzebowanie uczniów uczęszczających do sąsiadującej z Quick Parkiem prestiżowej szkoły American School of Warsaw.

Quick Park w  Kępnie zaspokoi potrzeby całego regionu

Quick Park w Kępnie o powierzchni 12 tys. mkw. i liczbą 36 najemców pomimo, że znajduje się w mieście liczącym kilkanaście tysięcy mieszkańców spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem najemców.

– Wstępną decyzję o rozpoczęciu inwestycji w Kępnie podjęliśmy głównie na podstawie pierwszych rozmów z potencjalnymi najemcami, którzy wyjątkowo dobrze wypowiedzieli się o inwestycji w Kępnie. Przysłowiową „kropkę nad i” postawiło badanie w instytucie GFK Polonia z którego wynikło, że w promieniu 50 km nie będziemy mieć praktycznie żadnej konkurencji. Ponadto obecna sytuacja ekonomiczna regionu plasuje gminę w czołówce jeśli chodzi o najniższy wskaźnik bezrobocia oraz wyższy od średniej krajowej indeks siły nabywczej. Staniemy się więc centrum handlowym o zasięgu regionalnym w powiecie charakteryzującym się wysokim potencjałem nabywczym mieszkańców – wskazuje Marcin Andruszko, dyrektor ds. wynajmu Real2B Development

Wspomniane argumenty z pewnością przemawiają do wyobraźni sieci handlowych. Operatorem spożywczym Quick Parku będzie niemiecka sieć dyskontowa Lidl, która otworzy pierwszy sklep w mieście. Umowę najmu podpisała również najpopularniejsza sieć drogerii w Polsce – Rossmann. Wcześniej poinformowano o współpracy z m.in. Martes Sport, Reserved, House, Cropp, Sinsay oraz operatorem wielosalowych, kameralnych kin – OH Kino.

Oława jeszcze w tym roku

Quick Park w Oławie z powierzchnią 10,6 tys. mkw. zaoferuje 35 sklepów i punktów usługowych. Real2B Development zapowiada, iż okoliczni mieszkańcy pierwsze zakupy w galerii zrobią jeszcze w tym roku. Generalny Wykonawca inwestycji – firma Budrem wykonała już bowiem 30 proc. prac budowalnych. Na ukończeniu znajdują się prace konstrukcyjne, przyłącza sieci, rozpoczęły się roboty drogowe wokół obiektu.

Umowę najmu powierzchni w Quick Parku w Oławie podpisały czołowe sieci handlowe w Polsce. Operatorem spożywczym zostanie popularna sieć Spar, która znajdzie się również w Quick Park w Sulechowie i Olkuszu. Własne salony sprzedaży w centrum handlowym w Oławie otworzą również m.in. RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, House, Cropp, Sinsay i OH Kino. Na dniach zostaną podpisane w umowy z drogerią, księgarnią, popularnym sklepem z zabawkami i artykułami do domu.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn