Carrefour otworzył 87. hipermarket

scf-2017-cee-wystawca-carrefour

14 września br. Carrefour otworzył swój 87. hipermarket w Polsce i 7. w Warszawie. Sklep powstał w Galerii Północnej zlokalizowanej na Białołęce. Carrefour jest wystawą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition.

Nowy hipermarket to sklep w formacie kompaktowym, oferujący blisko 5,7 tys. mkw. powierzchni handlowej i prawie 37 tys. produktów. Zlokalizowany jest na poziomie -2 Galerii Północnej.

– Nasz najnowszy hipermarket jest elementem lokalnego i regionalnego ekosystemu, dopasowanego zarówno ofertą, jak i lokalizacją do potrzeb klientów. Dzięki otwarciu tej placówki wzmacniamy naszą obecność w północnej części Warszawy i wychodzimy z ofertą do mieszkańców wciąż rozbudowywanej i rozwijającej się Białołęki – mówi Gilles Ballot, Dyrektor BU Hipermarkety w Carrefour Polska.

– Hipermarket w Galerii Północnej jest siódmym sklepem wielkopowierzchniowym, który Carrefour otworzył w Warszawie. Nowy sklep oferuje najniższe ceny na wiele artykułów, szczególnie w zakresie produktów regionalnych i z kategorii zdrowie. Ponadto, obiekt został zaprojektowany z troską o najwyższe zadowolenie i wygodę klientów, ale także zgodnie ze standardami ekologicznymi obowiązującymi w Carrefour. Wykorzystaliśmy w nim nie tylko wszystkie rozwiązania sprawdzone na przestrzeni ostatnich 3 lat, ale także innowacje handlowe oraz technologiczne.

W Galerii Północnej

Carrefour Polska kontynuuje strategię budowania własnego ekosystemu sklepów. Składa się on z uzupełniających się formatów placówek stacjonarnych oraz z różnych form sprzedaży cyfrowej, tak aby zapewnić klientom pełną swobodę wyboru sposobu dokonywania zakupów. Nowy hipermarket w Warszawie jest częścią tej strategii i tworzonego ekosystemu.

Siódmy sklep wielkoformatowy Carrefour w Warszawie powstał w Galerii Północnej, która jest pierwszym obiektem w stolicy zaprojektowanym z troską o środowisko – co potwierdza certyfikat LEED (Leadership in Energy & Environmental Design). W związku z orientacją budynku na oszczędność zasobów i pozytywny wpływ na zdrowie mieszkańców również hipermarket Carrefour Polska został przygotowany w spójności z tą wizją. Sklep wykorzystuje energooszczędne oświetlenie LED oraz system chłodniczy oparty na CO2.

Programy oszczędnościowe

W nowym hipermarkecie, mieszkańcy Białołęki i okolic będą mogli przystąpić również do programów oszczędnościowych. W ramach „Karty Dużej Rodziny”, każda rodzina z miasta i okolic, która posiada co najmniej trójkę dzieci, będzie mogła skorzystać z rabatu aż do 10 proc. na całe swoje zakupy. Na podobny rabat mogą liczyć również osoby powyżej 60. roku życia, w ramach cieszącej się dużą popularnością „Karty Seniora”. W każdy wtorek mogą otrzymać 10% rabatu na swoje zakupy.

Nowy hipermarket udostępni również usługę click & collect klientom sklepu internetowego eCarrefour.pl. Zamówione przez internet produkty niespożywcze będzie można odebrać bezpłatnie na miejscu w sklepie.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa.