Operator kinowy w Arkadach Wrocławskich

26 października w Arkadach Wrocławskich otwarte zostanie pierwsze we Wrocławiu OH Kino. Będzie to miejsce, które połączy w sobie zalety multipleksu z kameralną atmosferą mniejszych obiektów.

OH Kino to sieć kin wyróżniająca się nowym, niespotykanym dotąd w Polsce, spojrzeniem na rozrywkę kinową. OH Kino to połączenie najlepszych cech multipleksu – nowoczesnych systemów projekcji obrazu i dźwięku oraz bogatej oferty repertuarowej – z najlepszymi cechami dawnej kinematografii: kameralną atmosferą lokalnego kina w artystycznym wystroju retro. Tak też będzie w OH Kino w Arkadach Wrocławskich.

– W Arkadach Wrocławskich zaproponujemy szeroką ofertą filmową – zarówno przebojowy repertuar gorących filmowych premier, jak i kino dla koneserów. Na każdy dzień tygodnia przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę promocyjną – mówi Paweł Trojan, Prezes OH Kino.

W nowym kinie do dyspozycji widzów będzie 10 klimatyzowanych sal wyposażonych w najwyższej klasy systemy dźwiękowe, cyfrową technologię projekcji filmów oraz fotele klasy Premium. – Wnętrze nawiązywać będzie wystrojem do złotej ery kina z naturalnymi drewnianymi okładzinami układającymi się we wzory zaczerpnięte z epoki Art Deco. Poza tym w naszym foyer widzowie będą mieli do dyspozycji oryginalne przedwojenne fotele vintage, które zostały poddane specjalistycznej renowacji z zastosowaniem ekologicznych duńskich tkanin Svensson – dodał Paweł Trojan.

OH Kino w Arkadach Wrocławskich
OH Kino w Arkadach Wrocławskich

W OH Kino będzie także bar z szeroką ofertą produktów, w tym zdrową żywnością. Nie zabraknie też udogodnień dla osób niepełnosprawnych – specjalnych miejsc kinowych oraz osobnej toalety. Poza tym będzie można wejść do środka z psem przewodnikiem.

CH Arkady Wrocławskie

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz supermarket Piotr i Paweł. Największą atrakcją centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton – oto dane akwarium.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl