Przybywa salonów sieci Lavard

Salon Lavard

– 12 listopada br. otworzyliśmy kolejny duobrandowy salon Lavad. Sklep zaaranżowany zgodnie z najnowszym konceptem znajduje się w krakowskiej Serenadzie – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Jolanta Jasionowska Kasiak z JK Consulting, pełnomocnik marki. Nowe sklepy pojawią się także we Wrocławiu i Szczecinie.

Lavard jest polską marką specjalizującą się w branży mody męskiej. Najnowszy salon firmowy w Krakowie znajduje się na poziomie +1 CH Serenada i zajmuje powierzchnię ponad 182 mkw. W ofercie dostępna są kolekcje damska i męska.

Systematyczny rozwój

– Niebawem otworzymy nowe sklepy w CH Wroclavia i CH Galaxy w Szczecinie – zapowiada Jolanta Jasionowska Kasiak.

Zgodnie ze strategią salony Lavard otwierane są w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców. Optymalna powierzchnia pod sklep duobrandowy (Lavard Men i Lavard Woman) to nawet 200 mkw., a pod monobrandowy (Lavard Men) ok. 150 mkw.

Przypomnijmy, że we wrześniu br. salony sieci Lavard dołączyły do grona najemców Galerii Północnej w Warszawie i Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu.

Lavard w swojej ofercie posiada asortyment we włoskim stylu – m.in. płaszcze, garnitury, koszule oraz galanterię skórzaną. W ofercie Lavard Woman znajdują się zarówno damskie „garnitury”, jak również stroje okazjonalne. Cała kolekcja wykonana jest z najlepszych gatunkowo materiałów.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn