Salon Monnari w CH 3 Stawy już otwarty

apsys-3stawy

Monnari – lider w segmencie eleganckiej, markowej odzieży 23 grudnia otworzy nowy salon w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach. 

Monnari to kolejna znana marka, która w ostatnim czasie dołączyła do blisko 100 sklepów i punktów usługowych w CH 3 Stawy. Wcześniej była to m.in. Pizza Hut Express i Clodi, a CCC i Jysk otworzą salony już w styczniu.

Salon Monnari w Centrum Handlowym 3 Stawy zajmuje lokal o powierzchni 300 mkw. i jest 165 sklepem marki w kraju.

Polska marka odzieżowa

Monnari to polska marka odzieżowa z blisko 20-letnią tradycją, stworzona dla kobiet, które cenią sobie elegancję oraz ponadczasowe, kobiece kroje. Szeroki asortyment ubrań, dodatków oraz modeli z linii Bags & Shoes dostępny jest w 165 salonach w całej Polsce oraz w sklepie internetowym emonnari.pl. Na kolekcje składają się autorskie projekty w limitowanych seriach, opracowywane przez zespół doświadczonych projektantów. 

Firma Apsys, zarządzająca Centrum Handlowym 3 Stawy, intensywnie pracuje nad rozwojem oferty galerii i zapowiada, że na początku 2018 roku przekaże informacje o kolejnych nowych najemcach.

Centrum Handlowe 3 Stawy

CH 3 Stawy powstało w 1999 r. jako jedno z pierwszych centrów handlowych na rynku śląskim. Usytuowane jest w miejscu wyjątkowym, blisko centrum miasta, pomiędzy autostradą A4 a Doliną Trzech Stawów. Wraz ze strefą zewnętrzną tworzy kompleks odpowiadający na potrzeby wszystkich klientów. 3 Stawy to miejsce spokojnych, komfortowych, wygodnych i kameralnych zakupów. Dla wielu klientów jest synonimem udanych zakupów i spotkań w miłej i spokojnej atmosferze. Ofertę centrum stanowi hipermarket Auchan oraz galeria handlowa z licznymi punktami handlowo-usługowymi. Na odwiedzających czekają również kawiarnie i restauracje, których oferta zaspokoi miłośników tradycyjnej kuchni, pizzy i makaronów, jak i zwolenników orientalnych specjałów. Na spragnionych zdrowego ruchu i aktywności czeka nowoczesny klub fitness – Fitness Academy 3 Stawy.

Dodatkowo ofertę centrum uzupełniają sklepy wielkopowierzchniowe zlokalizowane w bliskim jego sąsiedztwie, m.in.: Media Markt, Media Expert, Leroy Merlin, Go Sport, Kakadu, Komfort, Norauto.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 tys. mkw. GLA).  

Apsys Polska zarządza obecnie 950 tys. mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Nowa Stacja, wszystko w jednym miejscu.

Nowa Stacja w Pruszkowie to nowoczesne centrum, które doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych konsumentów.