Centrum handlowe Lublin Plaza czeka przebudowa

Planujemy częściową modernizację obiektu, zmiany w lokalizacjach niektórych najemców oraz otwarcie nowych sklepów – zapowiada w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Artur Pleskot, dyrektor Lublin Plaza.

Częściowa modernizacja obiektu jest zaplanowana na ten rok. Pierwsze prace już się rozpoczęły. Całość zmian ma się zakończyć późną jesienią.

– Centrum Lublin Plaza zmienia się. Planujemy częściową modernizację obiektu, zmiany w lokalizacjach niektórych najemców oraz otwarcie nowych sklepów. Kilka lokali, głównie na I piętrze, jest obecnie w przebudowie. Zanim zostaną otwarte, najemcy potrzebują czas na przystosowanie wnętrz do swoich potrzeb. W innych przypadkach, jak np. w lokalu Mohito, trwa dostosowanie sklepu do najnowszego konceptu obowiązującego w tej sieci – mówi Artur Pleskot, dyrektor Lublin Plaza.

Dodatkowo zarządca Lublin Plaza planuje powiększenie powierzchni galerii, dzięki czemu znalazłoby się w niej miejsce dla kolejnych najemców. Na przebudowę Plazy wstępnie zgadza się Urząd Miasta, gdzie gotowy jest projekt decyzji w tej sprawie. Decyzję określającą warunku zabudowy ma wydać także Ratusz.

Ponad 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych

Lublin Plaza jest położone w dogodnej lokalizacji. To jeden z ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W  centrum znajduje się aktualnie 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz klub sportowy  Jatomi Fitness. W Lublin Plaza obecne są marki premium takie jak Hugo Boss, Deni Cler, Tous, Simple, Molton, a także szereg popularnych sklepów sieciowych: TK Maxx, H&M, Reserved, Mohito. Lublin Plaza posiada dwupoziomowy parking, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.