Postępuje komercjalizacja Galerii Piastovej w Gnieźnie

Przybywa nowych najemców w realizowanej obecnie w Gnieźnie Galerii Piastovej. Deweloperem i inwestorem obiektu jest Napollo.

Marki, które w ostatnim czasie podpisały umowy najmu w Galerii Piastovej to: Hebe, Trafika Tabak Polska, Kantor Exchange Group, Enzo Collection, Briju a także restauracja Pyra Poznańska i kwiaciarnia Artis-Flower Twoje Kwiaciarnie. Otwarcie Galerii Piastovej zaplanowane jest w I kwartale tego roku.

Galeria Piastova zlokalizowana jest u zbiegu ulic Witkowskiej i Składowej w Gnieźnie, w odległości ok. 1 km od ścisłego centrum miasta. Powierzchnia całkowita wynosi blisko 10 tys. mkw., powierzchnia najmu – ok. 8  tys. mkw. Trwa proces komercjalizacji galerii – obecny poziom to ponad 80 proc. Wśród marek, z którymi zostały podpisane umowy najmu w ostatnim czasie znalazły się: drogeria Hebe, która zajmie powierzchnię ponad 320 mkw., salon jubilerski Briju, Kantor Exchange Group, salonik prasowy Trafika Tabak Polska, salon z odzieżą męską Enzo Collection, a także restauracja Pyra Poznańska i kwiaciarnia Artis-Flower Twoje Kwiaciarnie. W centrum działać będą również marki: Intermarche, Martes Sport, CCC, KiK, Pepco oraz RTV Euro AGD i KS Sport.

Oferta handlowa Galerii Piastovej

– Oferta Galerii Piastovej jest kompaktowa i obejmuje marki z najważniejszych segmentów codziennych zakupów  – od mody rodzinnej i akcesoriów, poprzez ofertę spożywczą, elektronikę, produkty z kategorii zdrowie i uroda, sport, na usługach i gastronomii kończąc” – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo.

– Z uwagi na bardzo dobrą lokalizację, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta oraz osiedli mieszkaniowych, a także dogodny dla codziennych zakupów tenant mix galeria odgrywać będzie zarówno rolę projektu typu convenience – wygodnych zakupów blisko domu lub po drodze do domu – jak również miejsca spotkań i spędzania wolnego czasu – dodaje Dorota Beltrani.

Galeria Piastova jest obiektem parterowym, do którego przylega parking naziemny na ok. 380 miejsc, a obok powstanie sklep z kategorii DIY. Jest  drugą inwestycją Napollo na terenie Wielkopolski, po zakupie pod koniec ubiegłego roku centrum handlowego przy ul. Promienistej w Poznaniu, oraz kolejnym projektem w formacie galerii handlowej w portfelu firmy, obok Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim i Galerii Renova w Warszawie. Dodatkowo Galeria Piastova to jeden z projektów Napollo, którego uruchomienie zaplanowało na rok 2018, obok m.in. nowego parku handlowego N-Park w aglomeracji warszawskiej, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie oraz Galerii Grodova w Grodzisku Mazowieckim. Rozwija format obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodne zakupy blisko domu w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. Format parków handlowych wygodnych zakupów pn. N-Park realizowany jest zgodnie z wypracowanym i zoptymalizowanym przez Napollo standardem wcześniej wprowadzonych przez firmę na rynek Centrów Zakupów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.