SCF 2018: pierwsze rozmowy biznesowe na Welcome Mixer

scf-2018-welcome-mixer

Wstępna weryfikacja możliwości współpracy i wiele obiecujących rozmów – za nami Welcome Mixer, czyli nieformalny wstęp do Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards.

W przeddzień SCF 2018 uczestnicy Forum spotkali się w Charlotte Menora przy Pl. Grzybowskim 2. To tutaj w nieco mniej formalne atmosferze zaczęły się pierwsze rozmowy biznesowe, które z pewnością będą kontynuowane podczas dzisiejszego Shopping Center Forum 2018. Partnerem wydarzenia była firma CITY.

Welcome Mixer był nieformalnym wstępem do najważniejszego tej wiosny spotkania uczestników rynku centrów handlowych w Europie Środkowej. Już dziś ponad 1,1 tys. uczestników, w tym 400 przedstawicieli zarządów sieci handlowych i około 40 partnerów i wystawców spotka się w Centrum Konferencyjnym na stadionie Legii Warszawa.

Panele tematyczne i nagrody

Wiosenna edycja Forum to czas intensywnych rozmów biznesowych, które będą odbywać się głównie na stoiskach wystawowych i wyznaczonych meeting pointach. Ich dopełnieniem będzie część konferencyjna.

Temat przewodni tegorocznej edycji to “Rynek centrów handlowych w obliczu zmieniających się oczekiwań klientów”. W panelach udział wezmą m.in. przedstawiciele takich firm jak: Cresa, JLL, Comarch, EIP, Multi, Neurohm, eObuwie, Cushman & Wakefield.

Kulminacyjnym momentem, na który z niecierpliwością czekają wszyscy uczestnicy Forum, będzie rozdanie nagród Retailers’ Awards 2018 dla najlepszych sieci handlowych i managerów na polskim rynku retail.

Zwieńczeniem SCF 2018 jest After Party, które odbędzie się dzisiaj w Hard Rock Cafe przy ul. Złotej 59. Przypomnijmy, że wstęp wyłącznie dla uczestników posiadających karty VIP.

Do zobaczenia!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn