SCF 2018: Master Management buduje nowe galerie handlowe

– Shopping Center Forum to zawsze bardzo ważna data w naszym biznesowym kalendarzu. Obecność na Forum pozwala przyśpieszyć procesy komercjalizacyjne zarówno aktualnych, jak i planowanych obiektów handlowych. Tak było i tym razem – mówi Paul Kuśmierz, prezes spółki Master Management Group. MMG podczas Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards zaprezentował całe swoje portfolio.

Master Management Group nie zwalania tempa i realizuje kolejne projekty handlowe – w Zawierciu i Kołobrzegu. Brama Jury w Zawierciu będzie pierwszym, nowoczesnym centrum handlowo-usługowym z 4-salowym kinem Planet Cinema w mieście. Deweloper otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę i aktywnie komercjalizuje projekt. Równolegle trwają prace nad realizacją MMG Centers Kołobrzeg.

Brama Jury

Brama Jury to najnowszy projekt handlowy Master Management Group, skrojony na miarę potrzeb mieszkańców Zawiercia i okolic. Na 15 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Galeria będzie zlokalizowana przy ulicy Wojska Polskiego, z dogodnym dojazdem do centrum miasta i w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Otwarcie obiektu planowane jest w czwartym kwartale 2019 roku.

– Cieszymy się, że Brama Jury została oceniona jako wartościowy i potrzebny Zawierciu projekt. Uzyskanie pozwolenia na budowę pozwoli nam kontynuować długofalową strategię firmy o tworzeniu atrakcyjnych i rentownych projektów w małych i średnich miastach. Tu, chciałbym podkreślić, że bardzo doceniamy wsparcie ze strony władz miasta i jej otwartość przy podjęciu rozmów o zbudowaniu nowego miejsca zakupów i rozrywki w Zawierciu – mówi Michał Masztakowski, Development Director w Master Management Group.

– Wybraliśmy Zawiercie, bo to miasto z potencjałem. Szacujemy, że w zasięgu 35 minut dojazdu do inwestycji mieszka 248 700 osób, a latem wielkość ta powiększy się o turystów. Obecność Strefy Aktywności Gospodarczej w pobliżu i stale rozwijająca się infrastruktura drogowa, uzasadniają celowość naszego przedsięwzięcia – dodaje.

Nowy projekt Master Management Group w Zawierciu komentuje Marcin Wojciechowski, Rzecznik Prasowy miasta Zawiercie: – Jesteśmy zadowoleni, kiedy miasto się rozwija, dlatego tworzymy jak najlepsze warunki do inwestowania. Mamy nadzieję, że inwestycja Master Management Group zakończy się sukcesem.

Brama Jury cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców, o postępach komercjalizacji i udogodnieniach w Bramie Jury opowiada Anna Polak, Head of Leasing w Master Management Group: – Stawiamy przede wszystkim na wygodne zakupy i różnorodność oferty. Wszystkie sklepy znajdą się na jednym poziomie, a prosty i przejrzysty układ galerii ułatwi komunikację wewnątrz obiektu. Do dyspozycji klientów oddanych będzie około 450 miejsc parkingowych. W części rozrywkowej, klienci Bramy Jury obejrzą seans w nowoczesnym, 4-salowym kinie Planet Cinema oraz spędzą miło czas, korzystając z oferty restauracji i kawiarni. Z myślą o najmłodszych gościach, na piętrze kina powstanie sala zabaw – powiedziała Anna Polak, Head of Leasing w Master Management Group.

MMG Centers Kołobrzeg

Aktualnie Master Management pracuje również nad realizacją inwestycji w Kołobrzegu. MMG Centers Kołobrzeg w marcu uzyskał prawomocną Decyzję Środowiskową. Będzie to pierwsze, nowoczesne centrum handlowe w mieście o powierzchni 13,2 tys. mkw. Przyjazny i przemyślany koncept z bogatą ofertą handlowo – usługową i 4-salowym kinem, jest odpowiedzią na stale rosnący popyt mieszkańców Kołobrzegu i turystów.

MMG aktywnie pracuje nad zakończeniem procesów administracyjnych, aby uzyskać pozwolenie na budowę.

Master Management Group posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Zarządza obecnie ponad 100 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl