H&M zadebiutował w Głogowie

Salon H&M w Głogowie

1,7 tys. mkw. zajmie najnowszy salon giganta modowego, H&M. Szwedzki potentat branży fashion zadebiutował w Głogowie, gdzie otworzył swój pierwszy w mieście sklep.

Klienci mogą już korzystać z bogatej oferty sklepu H&M, który otworzył się dla nich w głogowskiej galerii 22 maja. Pierwszy salon szwedzkiej marki w mieście zajął powierzchnię 1,7 tys. mkw. i zaoferował klientom galerii modną odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Na sklepowych półkach znaleźć można również bogaty wybór kosmetyków, dodatków oraz akcesoriów do domu.

Jak już informowaliśmy, łącznie w 2018 roku przybędzie ok. 220 nowych sklepów netto. Większość z nich powstanie pod logo H&M, z czego 45 będzie łączyło pod jednym dachem sklep H&M oraz H&M Home. Około 90 nowych sklepów będą stanowiły lokale innych marek, takich jak COS, & Other Stories, Monki, Weekday, ARKET i Afound.

Dobre wyniki w Polsce

Na polskim rynku H&M osiągnął w I kwartale ponad 1,38 mld koron szwedzkich obrotów – czyli w przeliczeniu ok. 138 mln euro. To o 17 proc. więcej niż rok wcześniej (o 9 proc. licząc w lokalnej walucie). H&M na polskim rynku ma 177 lokali.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY