scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Cropp i House z nowymi salonami w Lublin Plaza

lublin-plaza-klepierre

Już od 6 czerwca fani marek Cropp i House mogą cieszyć się nową aranżacją oraz lokalizacją salonów. Sklepy zostały przeniesione do większych lokali znajdujących się na pierwszym piętrze Lublin Plaza. Każdy z nich liczy ponad 400 mkw.

Cropp to, istniejąca od 2004 roku, marka młodzieżowa, której produkty powstają z myślą o osobach, które poprzez strój chcą zamanifestować swoją niezależność. House to międzynarodowa marka odzieżowa skierowana do młodych kobiet i mężczyzn, dla których muzyka jest źródłem inspiracji i nierozerwalnym elementem życia. W ofercie można znaleźć codzienne stylizacje, zgodne z najnowszymi trendami.

Lublin Plaza

Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W  centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych oraz 8-salowe kino Cinema City. W Lublin Plaza obecne są marki premium: Hugo Boss, Deni Cler, Tous, Pandora, a także szereg popularnych sklepów sieciowych: TK Maxx, H&M, Reserved i Mohito. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required