Galeria Raj wzmacnia ofertę

Galeria Raj podpisała umowę najmu z młodzieżową marką odzieżową Reporter Young. Sklep o powierzchni 50 mkw. zostanie zlokalizowany naprzeciwko salonu Smyk. To druga, obok Coccodrillo marka odzieżowa dla dzieci i młodzieży, która w ostatnich tygodniach podpisała umowę najmu z najdłużej działającym obiektem handlowym w Dębicy. Otwarcie sklepu planowane jest na III kwartał br.

– Sukcesywnie wzmacniamy sektor dziecięcy w Galerii Raj. Już za kilka tygodni do takich marek jak Smyk, 5.10.15, Pepco dołączą Coccodrillo oraz Reporter Young, który poszerzy ofertę ubrań i akcesoriów dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat. W Polsce rynek produktów dla dzieci i młodzieży wciąż się rozwija. Jak wynika z analiz rynku na lata 2016-2021, w każdym roku należy spodziewać się wzrostu sprzedaży artykułów dziecięcych na poziomie 5 procent. To dobry prognostyk na przyszłość biorąc pod uwagę, że w 2015 roku wartość polskiego rynku produktów dla dzieci zbliżyła się do 9,5 mld zł – mówi Joanna Bujak, dyrektor zarządzająca Galerią Raj.

Galeria Raj – rodzinnym centrum handlowym

Podpisanie umowy najmu z siecią Reporter Young to efekt konsekwentnie realizowanej strategii galerii rodzinnej. Założeniem jest stworzenie miejsca atrakcyjnego zarówno dla rodziców, którzy znajdą tam różnorodną ofertę pod jednym dachem, ale także dla dzieci. To z myślą o nich w Galerii Raj organizowane są tematyczne eventy takie jak cykliczne przedstawienia teatralne „Bajki z Raju” a także „Warsztaty z Tikkurila”, których 12 edycja planowana jest za kilka miesięcy.

Sieć Reporter Young dysponuje ponad 120 sklepami. Należąca do spółki TWA Retail posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży odzieży dziecięcej. Kolekcje designerskich ubrań przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat. Sieć Reporter Young stosuje nietypowe kanały komunikacji – stara się dotrzeć nie tylko do rodziców, ale przede wszystkim bezpośrednio do młodych ludzi, którzy coraz częściej sami chcą decydować o swojej garderobie. Marka aktywnie i regularnie działa w mediach społecznościowych tworząc zżytą i zaangażowaną społeczność.

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Bricomarché „dom i ogród”, JYSK, Smyk, Orsay, Vistula, Wólczanka, Ryłko, Yes, 5.10.15, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Media Expert, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl