Wola Park z szerszą ofertą sportową

Martes Sport uzupełnia ofertę sportową Wola Parku. W centrum handlowym dostępne są również inne marki tej branży m.in. 4f, City Sport, Go Sport, Trygon Sport. Właścicielem Wola Park jest IKEA Centres Poland – wystawca Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Conference

Warszawa to doskonałe miejsce do aktywności fizycznej. Parki, liczne obiekty sportowe czy ścieżki rowerowe zachęcają do treningów i wycieczek. Miłośników sportu ucieszy więc fakt, że na Woli otworzył się nowy salon Martes Sport, w którym znaleźć można odzież, obuwie i przydatne akcesoria. Sklep w Wola Parku zajmuje powierzchnię 600 mkw.

Znakiem rozpoznawczym sklepów należących do sieci Martes Sport są szeroka oferta, przestronne wnętrza, a także atrakcyjne ceny. W Martes Sport w Wola Parku klienci zakupią asortyment znanych światowych marek odpowiedni zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i amatorów. Dostępne są tu produkty dedykowane dyscyplinom m.in.: piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, bieganiu, fitness, crossficie, kolarstwu, pływaniu, a także turystyce górskiej.

Na miejscu w salonie czeka również profesjonalna obsługa, która chętnie doradzi, jaki artykuł będzie odpowiedni. Przestronne i nowoczesne wnętrze sprawi z kolei, że zakupy będą komfortowe.

Martes Sport to firma obecna na rynku od ponad 20 lat. Do stworzonej przez nią sieci należy 284 sklepów sportowych w Polsce i poza jej granicami.

Ponad 200 sklepów

Centrum Handlowe Wola Park to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. W swojej ofercie Centrum posiada ponad 200 sklepów (z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, kosmetykami, artykułami sportowymi i wyposażeniem wnętrz) oraz punktów usługowych m.in. placówkę Poczty Polskiej. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek znajdują się Auchan, Castorama, TK Maxx, H&M, Zara i Toys”R”Us, Pandora, Tous. W Wola Parku mieści się też Multikino, klub fitness Calypso i Akademia Tańca M&I Sulewscy, a także sala zabaw dla dzieci Labibu. Dodatkowymi udogodnieniami są bezpłatny parking na 3 tys. miejsc, stacja benzynowa, stacja rowerowa Veturilo, punkt ładowania samochodów GreenWay oraz stacja wypożyczeń aut Traficar. Częścią obiektu jest też Wola Court, który oferuje powierzchnie biurowe.

Wola Park jest też jedynym centrum handlowym w Warszawie, przy którym zlokalizowany Park Ulricha, czyli dawny ogród pokazowy rodziny Ulrichów. Największą atrakcją tego miejsca są rzadkie gatunki drzew, z których część sadzona była przez Ulrichów jeszcze w XIX w. Ogród jest miejscem odpoczynku i spacerów mieszkańców dzielnicy.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top