Więcej elektroniki i usług w Gemini Park Tarnów

Kolejne zmiany w ofercie Gemini Park Tarnów. W gronie nowych najemców znalazł się właśnie sklep z elektroniką Rebel Electro, z kolei NC+ przeniósł się do nowego lokalu.

Gemini Park Tarnów po raz kolejny w tym roku poszerza swoją ofertę. W centrum handlowym niedawno został otwarty największy w mieście salon sieci Rebel Electro. Jest to już trzeci sklep z elektroniką i AGD w obiekcie. Nowy najemca w Gemini Park zajął lokal o powierzchni ponad 93 mkw. W galerii działa także sklep niemieckiej sieci Media Markt, a także supermarket Tesco, mający dedykowany dział ze sprzętem AGD.

– Obok kluczowej dla naszego centrum handlowego oferty modowej, stale rozwijamy także inne jej segmenty, sukcesywnie zapełniając galerię markami atrakcyjnymi zarówno dla tarnowian, jak i mieszkańców dalszych zakątków naszego regionu. W efekcie tworzymy zróżnicowaną i nowoczesną ofertę, która zaspokaja różne potrzeby zakupowe osób w różnym wieku. To zróżnicowanie oferty jest dziś jednym z naszych największych atutów – mówi Justyna Kozioł z Działu Najmu Gemini.

Salon NC+ w Gemini Park

Pojawienie się Rebel Electro to nie jedyna zmiana na mapie galerii. Pod koniec czerwca działający od lat w galerii NC+ przeniósł się z wyspy handlowej do mającego 26 m kw. lokalu. W nowym salonie platformy klienci mogą zapoznać się z najnowszą ofertą NC+ oraz usługami, wybrać odpowiedni pakiet programów TV lub internetu. NC+ to już druga platforma telewizyjna ze swoim salonem. W galerii działa także Cyfrowy Polsat. Z kolei UPC ma swój punkt na wyspie handlowej.

– Nowy lokal zapewni zdecydowanie lepszy komfort obsługi dla klientów, da też możliwości dokładnego poznania walorów i zalet technologicznych najnowszego sprzętu. Dla klientów zaprojektowany został nowy stand i blat obsługowy oraz wygodna sofa, co w połączeniu z ekranem 65″4k daje oczekującym na obsługę możliwość poznania najnowszej technologii 4k, jednocześnie umilając czas. Nowy lokal daje też nam większe pole do prezentacji i komfort obsługi klientów odwiedzających NC+ – mówi Ireneusz Jaworski z Maxi SAT NC+ Tarnów.

Gemini Park Tarnów to największe centrum handlowe w Tarnowie i regionie. Na ponad 42,5 tys. mkw. znajduje się ponad 120 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. W ofercie znaleźć można dobrze znane krajowe i zagraniczne marki, w tym m.in. pełne portfolio marek LPP, C&A, Calzedonia, Intimissimi, Ochnik, Martes Sport, New Balance, Sizeer, Apart, Swiss, Wittchen, KFC, Home&You, Jysk, Castorama, Media Markt, a także Tesco.

Aktywnie w galerii działają także lokalni przedsiębiorcy rozwijający tutaj swoje biznesy. Galeria jest doskonale zlokalizowana i skomunikowana. Dla zmotoryzowanych centrum handlowe przygotowało ponad 1100 miejsc parkingowych. Gemini Park zaangażowany jest także we wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych. Przykładem jest współpraca z Stowarzyszeniem „Siemacha” i aktywna pomoc ośrodkowi opiekuńczemu dla dzieci.

Obiekt należy do Gemini Holding i zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy