Balmain Asset Management przejmuje udziały w BSC Real Estate Advisors i BSC Property Management

Firma Balmain Asset Management nabyła mniejszościowy pakiet udziałów w spółkach BSC Real Estate Advisros oraz BSC Property Management i obecnie posiada 100 proc. udziałów w Grupie.

Balmain Asset Management jest wystawcą Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference, które odbędzie się w dniach 26-27 września 2018 roku w warszawskim Centrum Expo XXI.

Jason Sharman opuścił struktury BSC Real Estate Advisors, aby założyć własną firmę, niepowiązaną z Grupą Balmain Asset Management czy Grupą BSC. Nie zasiada również w zarządzie żadnej ze spółek należących do Grupy. Członkowie Zarządu Balmain Asset Management życzą mu powodzenia w realizacji jego planów.

Działalność spółek należących do Grupy BSC będzie nadal prowadzona niezależnie od Balmain Asset Management. Głównym obszarem działalności BSC pozostaje doradztwo w zakresie nieruchomości w różnych kategoriach aktywów w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, podczas gdy Balmain Asset Management pozostaje partnerem operacyjnym i menedżerem inwestycyjnym, tak jak to miało miejsce przez ostatnie 15 lat.

Paul Cawood oraz Tim Rylance pozostają dyrektorami odpowiedzialnymi za działania spółek należących do Grupy BSC, przy czym Paul Cawood oprócz pełnionej już funkcji dyrektora odpowiedzialnego za wynajem i doradztwo w segmencie Retail, przejął także rolę Dyrektora działu Business Space, który obejmuje biura i magazyny. Tim Rylance pozostaje odpowiedzialny za BSC Property Management oraz za Project Management i usługi techniczne.

Spółki BSC

Balmain Asset Management LLP, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wielkiej Brytanii, założona w 2003 roku, to spółka w której większościowymi udziałowcami są jej dyrektorzy. Balmain Asset Management to doświadczony partner operacyjny, współinwestor i dostawca usług interdyscyplinarnych koncentrujący się na europejskich aktywach handlowych i rekreacyjnych.

BSC Real Estate Advisors to w pełni niezależna firma doradztwa w zakresie nieruchomości komercyjnych, obejmująca rynki Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Firma została założona w marcu 2017 roku i zapewnia klientom kompletny zestaw linii usługowych we wszystkich sektorach nieruchomości komercyjnych, w tym w biurach, handlu detalicznym, inwestycjach, gospodarce przemysłowej i nieruchomościach.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.