Mallson na SCF 2018: powiększa się sieć parków handlowych Multibox

10-ty obiekt jednej z największej w Polsce sieci parków handlowych – Multibox – zostanie otwarty w połowie 2019 roku w Głogowie, w województwie dolnośląskim. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. planowanych jest 12 sklepów z kompleksową ofertą handlową oraz duży klub fitness i interaktywny plac zabaw dla dzieci i młodzieży. Istotnym atutem będzie duży, wygodny parking na 400 miejsc, współdzielony z jedynym w mieście marketem Kaufland.

Za wynajem powierzchni handlowej w obiektach Multibox odpowiada firma Mallson Polska, która jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & ConferenceZ przedstawicielami Mallson Polska będzie można porozmawiać na stoisku 2.1.

Kolejny Multibox w Płońsku

Natomiast jesienią 2019 roku w Płońsku planowane jest otwarcie największego projektu handlowego w mieście. Park handlowy Multibox o powierzchni ponad 5 tys. mkw. najmu z kilkunastoma lokalami handlowymi znanych sieci, lokalizowany będzie blisko centrum miasta, w sąsiedztwie przyciągających na zakupy klientów z całego regionu – marketu Kaufland i restauracji Mc Donald’s, przy głównym wjeździe do miasta.

W trakcie finalizacji komercjalizacji są także kolejne parki handlowe Multibox o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowuych każdy, których otwarcie planowane jest na lata 2019-2020. Powstaną one m.in. na warszawskim Wilanowie, w Szamotułach, Trzciance, Ełku. Ponadto planowana jest rozbudowa obiektów już działających – m.in. w Tczewie, Dęblinie i Nowym Tomyślu.

Aktualnie sieć Multibox tworzą obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim.

Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 700 tys. mkw a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.