Dwie nowe Księgarnie Świat Książki

Księgarnie Świat Książki nie ustają z ekspansją. Sieć regularnie powiększa swoją powierzchnię handlową otwierając kolejne placówki.

Sieć Księgarnie Świat Książki działa prężnie i rozwija się z myślą o swoich klientach oraz ich potrzebach. Świadczy o tym między innymi powiększanie i remontowanie istniejących księgarń, a także inwestowanie w nowe lokalizacje – głównie w centrach handlowych i galeriach na terenie całej Polski. – Nowe lokale powstają szczególnie w miastach, w których do tej pory nie były obecne – mówi dla Retailnet.pl Alicja Bender, sieć Księgarnie Świat Książki.

Silna pozycja

Ale sieć umacnia swoją pozycję także w miastach, w których jest już obecna. W związku z tym wśród najnowszych lokalizacji są punkty w Katowicach i Poznaniu.

W lipcu sieć sprzedaży Księgarń Świat Książki  w Katowicach wzrosła z dwóch do czterech. Tym razem sieć postawiła na wolnostojącą księgarnię przy ul. 3 Maja. W Poznaniu z kolei 27 lipca Księgarnie Świat Książki wzbogaciły ofertę handlową Galerii MM. Jest to czwarty punkt tej sieci na poznańskim rynku.

Księgarnie Świat Książki to dynamicznie rozwijająca się sieć licząca już ponad 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.