scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

VIVE Profit debiutuje w województwie wielkopolskim

Sklep-VIVE-Profit-3

Spółka VIVE Profit Center, zarządzająca i rozwijająca sieć wielkopowierzchniowych sklepów z niepowtarzalna odzieżą VIVE Profit, otwiera nowy punkt sprzedaży detalicznej w Poznaniu.

21 września sieć VIVE Profit Center rozszerzy swoją sieć wielkopowierzchniowych sklepów. To pierwszy salon w województwie wielkopolskim, a 34. w Polsce.

– Mamy już sklepy w 10 województwach w Polsce. Cieszymy się, że przyszedł czas na rozwój w województwie wielkopolskim, gdzie w stolicy regionu – Poznaniu, 21 września otworzymy swój pierwszy lokal. Mamy nadzieje, że poznanianie przywitają nas równie entuzjastycznie, jak mieszkańcy pozostałych województw. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty – mówi Łukasz Kowalczyk, Menedżer Regionalny VIVE Profit Center. Nowy sklep zadebiutuje w Galerii MM.

Duża powierzchnia sklepów gwarantuje ogromny wybór asortymentu. Sklepy oferują asortyment tekstyliów różnych marek w bogatej kolorystyce i rozmiarach. W lokalu będzie można również znaleźć dodatki i akcesoria przydatne w gospodarstwie domowym.

Kilkadziesiąt sklepów VIVE Profit 

VIVE Profit Center to jedna ze spółek wchodzących w skład VIVE Group, z których główna – VIVE Textile Recycling, działając od 26 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. VIVE Profit Center zajmuje się zarządzaniem i rozwojem sieci wielkopowierzchniowych sklepów z niepowtarzalną odzieżą – VIVE Profit i VIVE Premium.

Obecnie spółka posiada kilkadziesiąt sklepów detalicznych w Polsce, stale rozbudowując sieć w całym kraju. Duża powierzchnia każdego sklepu pozwala klientom na dokonywanie zakupów w bardzo komfortowych warunkach, a oferowany towar w zależności od rodzaju eksponowany jest na wieszakach, półkach lub w koszach. Raz w tygodniu następuje całkowita wymiana asortymentu w każdym sklepie należącym do sieci.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required