Neinver rozpoczął proces najmu nowego parku handlowego w stolicy

Futura Park Ursus to najnowsza inwestycja Neinver na polskim rynku. Nowoczesny park handlowy ma zostać otwarty dla klientów w 2020 roku, w warszawskiej dzielnicy Ursus, w bezpośrednim sąsiedztwie outletu FACTORY. Firma rozpoczęła już proces najmu.

Futura Park Ursus na 9,000 mkw. powierzchni handlowej zgromadzi 12 sklepów różnych branż, tworząc kompleksową ofertę miejsca codziennych zakupów dla mieszkańców dzielnicy Ursus, jak również klientów outletu. Zgodnie z planami dewelopera, w nowym obiekcie uruchomione zostaną m.in. market spożywczy, drogeria, sklep z elektroniką czy salon sportowy. Powstanie też restauracja z nowocześnie zaprojektowanym ogródkiem na obiad dla całej rodziny.

Neinver jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Futura Park: dobrze znane miejsce komfortowych zakupów

– Nowy Futura Park Ursus jest odpowiedzią na potrzeby intensywnie rozwijającej się dzielnicy. Z drugiej strony uzupełni ofertę sąsiadującego bezpośrednio outletu FACTORY  – mówi Agnieszka Baczyńska, International Leasing Director w Neinver. Synergia tych obiektów stworzy wyjątkowe miejsce na zakupowej mapie Warszawy – podkreśla.

Futura Park Ursus już w pierwszych dniach po otwarciu liczyć może na duże zainteresowanie klientów. Jak pokazuje doświadczenie podobnych inwestycji Neinver w Polsce, 30% klientów outletu wybiera się na zakupy do retail parku. Jedno z najlepiej rozpoznawalnych centrów wyprzedażowych w Polsce – FACTORY Ursus, odwiedza każdego roku ponad 3,5 mln osób. To dobrze znana destynacja zakupowa, która korzysta z potencjału, wypracowanego w ciągu minionych 15 lat.

Klientami nowego parku handlowego będą mieszkańcy dzielnicy Ursus, oraz innych, pobliskich rejonów Warszawy, a także okolicznych miejscowości województwa mazowieckiego, przyjeżdżający zarówno na regularne, codzienne zakupy, jak również koncentrujący się na atrakcyjnych promocjach oferowanych przez outlet.

Neinver stawia na łatwy dojazd: auto, pociąg i autobus

Neinver wybuduje 400 miejsc na wielopoziomowym parkingu. Łącznie z FACTORY, cały kompleks zaopatrzony zostanie w 1200 miejsc dla samochodów. Niewątpliwym atutem jest też  bardzo dobra infrastruktura drogowa. Futura Park Ursus powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Warszawy – drogi S8 oraz autostrady A2. Dojazd do ścisłego centrum stolicy zajmuje tam zaledwie 15 minut.

Do nowego parku handlowego dojeżdżają też liczne autobusy miejskie i pociągi – popularna warszawska SKM-ka i Koleje Mazowieckie. Nie zabraknie też rozbudowanej oferty aut do wypożyczenia na minuty i miejskiej stacji rowerów.

Doświadczenie i potencjał miejsca

– Wspólne funkcjonowanie centrum outlet i tradycyjnego parku handlowego to dla Neinver dobrze znane połączenie, które sprawdziło się już w Krakowie i we Wrocławiu  – mówi Bożena Gierszewska – Mroziewicz, Country Head Neinver w Polsce. Nasz nowy projekt handlowy w Warszawie to inwestycja z bardzo dużym potencjałem, w dynamicznie rozwijającej się części miasta – zaznacza.

Dzielnicę Ursus zamieszkuje dzisiaj ok. 60 tysięcy ludzi, a plany deweloperów mieszkaniowych zakładają, że w ciągu najbliższych 5 lat przybędzie 20 tysięcy kolejnych. To jeden z najgęściej zaludnionych obszarów stolicy, który przeżywa swój rozkwit, dzięki nowoczesnej infrastrukturze drogowej i dużych możliwościach rozwojowych dawnych terenów pofabrycznych. Ten zmieniający się profil Ursusa generuje nowe potrzeby. Futura Park Ursus ma szansę wyjść im naprzeciw.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn