MMG zdradza efekty negocjacji na SCF 2018

Master Management Group – właściciel i zarządca portfolio MMG Centers, zlokalizowanych w dziesięciu miastach w Polsce, zdradza efekty negocjacji przy wspólnym stole podczas Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Najemcy i partnerzy firmy chętnie odwiedzali stoisko MMG, które w tym roku podążało za trendem tworzenia/budowania niebanalnych miejsc spotkań.

Na tegorocznych targach najemcy mieli okazję zapoznać się z obiektami handlowymi  MMG Centers, zlokalizowanymi w 10 miastach Polski. Siedem dobrze prosperujących formatów handlowych w Poznaniu, Szczecinie, Lubinie, Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich i Józefosławiu oraz trzy projekty handlowo-rozrywkowe w Zawierciu, Kołobrzegu i w Legionowie.

Podpisanie umów najmu

– To były dwa dni bardzo intensywnych rozmów biznesowych. Odbyliśmy ponad 60 spotkań, a nasze portfolio MMG Centers cieszyło się ogromnym zainteresowaniem najemców. Jesteśmy blisko finalizacji kilku kluczowych dla nowych projektów umów najmu – mówi Paul Kusmierz, prezes Master Management Group.

– Targi były także doskonałą okazją do rozpoczęcia rozmów przy rekomercjalizacji Bramy Mazur w Ełku oraz MMG Centers Kutno, gdzie czeka nas przedłużenie ponad 60 umów najmu. Wielu najemców już zadeklarowało kontynuację współpracy oraz chęć powiększenia powierzchni istniejących sklepów – mówi Anna Polak, Head of Leasing w MMG.

Dużym zainteresowaniem wśród najemców  cieszył się flagowy projekt MMG, Brama Jury  – pierwsze centrum handlowe w Zawierciu. – Po uzyskaniu prawomocnego pozwolenia na budowę, jesteśmy na etapie wyboru generalnego wykonawcy. Podpisaliśmy już umowę z operatorem kinowym Planet Cinema oraz z mniejszymi najemcami branży serwisowej i usługowej. Finalizujemy umowę z operatorem spożywczym – mówi Michał Masztakowski, Development Director w MMG

Targi Shopping Center Forum to nie tylko okazja do negocjacji umów przy projektach stricte handlowych. Podczas dwóch dni intensywnych spotkań firma MMG rozmawiała z przedstawicielami marek branży medycznej i fitness, które zdecydowały się wynająć przestrzeń w wielofunkcyjnym obiekcie hotelowo-biurowo-usługowym Hi Piotrkowska 155, który powstaje w centrum Łodzi. Łączna powierzchnia najmu przeznaczona na handel i usługi w tej inwestycji to 5 tys. mkw.

Firma Master Management Group

Master Management Group (MMG) jest inwestorem, deweloperem, agentem wynajmującym oraz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. Firma posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku oraz zespół ekspertów, którzy pracowali dla międzynarodowych firm deweloperskich, doradczych oraz zarządzających nieruchomościami, a także funduszy inwestycyjnych. Obecnie MMG zarządza 100 tys. m2 powierzchni handlowej, w tym: Bramą Mazur w Ełku, Galerią Niwa w Oświęcimiu oraz centrami w Poznaniu, Szczecinie, Lubinie, Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich i Józefosławiu (MMG Centers*). Dodatkowo firma jest też inwestorem i deweloperem kompleksu handlowo-biurowego, który powstanie przy ul. Piotrkowskiej 155 w centrum Łodzi, a także trzech centrów handlowych w Kołobrzegu, Legionowie i Zawierciu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl