Zmodernizowany food court i nowe marki w Focus Mall Piotrków Trybunalski

Ostatnie miesiące to czas zmian i nowości w galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski. Centrum handlowe udostępniło zmodernizowaną strefą gastronomiczną o powierzchni 480 mkw., a także powiększa portfolio najemców o sieci, które debiutują w mieście. Natomiast znana marka obuwnicza powiększyła swój salon. Focus Mall Piotrków Trybunalski należy do firmy NEPI Rockcastle.

Centrum handlowe Focus Mall Piotrków Trybunalski nieustannie zmienia się dla klientów. W ciągu ostatnich tygodni marka Deichmann otworzyła  powiększony salon. Najemca rozbudował lokal o blisko 90 mkw. i tym samym oferuje obuwie i akcesoria na powierzchni 488 mkw. GLA.

Nowe sklepy w Focus Mall, czyli debiuty marek w Piotrkowie

Galeria konsekwentnie rozwija ofertę. Pod koniec lipca 2018 roku, portfolio najemców obiektu uzupełniła najstarsza polska firma jubilerska – W. Kruk, poszerzając tym samym propozycję tej branży. Sieć wynajęła salon na parterze obiektu. Lokal o powierzchni 70 mkw. znajduje się naprzeciwko sklepów Reserved i Esotiq. Natomiast, 31 sierpnia 2018 roku, do grona najemców dołączyła drogeria Hebe, która proponuje różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność. Odwiedzający Focus Mall mogą korzystać z oferty w salonie o powierzchni 244 mkw., ulokowanym naprzeciwko sklepu Monnari. Jest to pierwsza drogeria Hebe w Piotrkowie Trybunalskim i zarazem szósta w centrach handlowych należących do NEPI Rockcastle. To nie jedyne zmiany, jakie zachodzą w piotrkowskim centrum handlowym. W ostatnim tygodniu września grono salonów odzieżowych dla kobiet wzbogaciła marka Volantes, proponująca odzież producentów z Polski, Włoch i Wielkiej Brytanii. Butik o powierzchni 56,5 mkw. ulokowany jest na parterze galerii, w pobliżu fontanny. Jeszcze w tym roku, klienci Focus Mall będą mogą robić zakupy w sklepie KiK oferującym odzież i artykuły do domu.

– Dbamy o to, żeby oferta centrum stale się powiększała, a klienci mogli dokonywać zakupów w każdej kategorii produktowej. Obserwujemy duże zainteresowanie powierzchnią handlową w galerii. Lokalizację obiektu doceniają znane marki, czego potwierdzeniem jest podpisanie umowy najmu z popularnymi sieciami, Hebe i KiK. Niezmiernie nas cieszy, że marki zdecydowały się otworzyć pierwsze punkty sprzedaży w Piotrkowie właśnie w Focus Mall. Jestem przekonana, że długo wyczekiwane przez mieszkańców Piotrkowa i okolic salony zaskarbią sobie ich sympatię. Piotrkowski Focus Mall ma bardzo mocną pozycję na rynku regionalnym. Taki klimat i dynamika sprzyjają inwestowaniu i rozwojowi, zwłaszcza jeśli doliczyć do tego dogodne warunki najmu i otoczenie, jakie tworzymy, zarówno naszym partnerom biznesowym, jak i odwiedzającym – mówi Olga Wiernicka, Marketing Manager, Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Strefa food court w nowej odsłonie

Założeniem projektu nowej odsłony części restauracyjnej było zaoferowanie klientom nowoczesnego miejsca, w którym można nie tylko zjeść czy napić się kawy, ale też spotkać się ze znajomymi
i przyjemnie spędzić czas. W efekcie zmian zostały, m.in. udostępnione strefy: dziecięca, rodzinna oraz klubowa. Warto nadmienić, że część restauracyjna została wyposażona w siedziska dla maluszków oraz w mikrofalę, w której rodzice mogą podgrzać posiłek dla dziecka.

– Strefa gastronomiczna spełniała swoją rolę, ale po 9 latach funkcjonowania nieco różniła się od tendencji rynkowych, dlatego zapadła decyzja o modernizacji. Dzięki metamorfozie część  restauracyjna jest nowoczesna i bardziej funkcjonalna. Coraz więcej ludzi chętnie spożywa posiłki poza domem i lubi relaksować się w miłej atmosferze i estetycznym otoczeniu. Dlatego wprowadziliśmy wiele zmian i udogodnień by stworzyć nowy wymiar strefy food court w galerii – dodaje Ewa Sadzińska, Dyrektor Focus Mall Piotrków Trybunalski, Apsys Polska.

Nowy food court w piotrkowskiej galerii to 480 mkw. powierzchni. W efekcie modernizacji przestrzeń jest bardziej nowoczesna i funkcjonalna, dzięki wykorzystaniu najwyżej jakości materiałów odpornych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. W ramach metamorfozy wymieniono stoły i siedziska  oraz zadbano o nowe oświetlenie. Całość nawiązuje do stylu skandynawskiego, w którym jasne kolory ocieplone zostały motywem drewna. Przestronność, ale i przytulność z pewnością zachęcą odwiedzających do odpoczynku czy skorzystania z oferty gastronomicznej. Udogodnieniem w tej części obiektu są gniazda USB, przy których goście naładują telefon i tradycyjne gniazdka, do których można podpiąć laptop. Pomimo remontu, food court cały czas był dostępny dla odwiedzających centrum, ponieważ prace odbywały się etapami, w godzinach zamknięcia zamknięciu obiektu, nie zakłócając w ten sposób komfortu klientów podczas zakupów.

Obiekt z portfolio NEPI Rockcastle

Focus Mall to galeria handlowo-rozrywkowa usytuowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009 roku. Na powierzchni 35 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. komplet marek z grupy LPP SA, market elektroniczny Media Markt, Centrum edukacji i zabawy Klockownia, siłownia StepOne Fitness, 5-cio salowe kino Helios, a także hipermarket Carrefour. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl